10 najlepszych lokali z burgerami w Muszynie

burgery muszyna

Burgery zawsze będą popularne, nie tylko w Polsce ale i za granicą. Wszystko dlatego, iż ludzie coraz chętniej się na nie decydują. To proste i szybkie danie, dlatego warto je jeść. Warto też znaleźć taki, który będzie odpowiadał naszym kubkom smakowym. Tylko zadajmy sobie pytanie czy wszędzie gdzie będziemy, jest możliwość jego zamówienia? Na pewno tak. Nawet jest to możliwe w Muszynie. To miasto, które znajduje się w Polsce, w województwie małopolskim. Jest to miejscowość uzdrowiskowa. Teraz warto przejść do omówienia miejsc, które oferują w swoim menu burgery.

Lista 10 najpopularniejszych miejsc w Muszynie:

1. Hot Chili

To miejsce, które oferuje bardzo pyszne burgery z mięsa wieprzowego, wołowego, drobiowego czy nawet wege. Wszystko podawane w bułce pszennej. Będąc w tym miejscu na pewno nie pożałujecie. Jest tego warte.

2. Restauracja Rzym

Tutaj burgery wołowe lub wege podawane są razem z frytkami.

3. Grzyb Hans Cafe

To miejsce, w którym oferowane są bardzo dobre burgery. W tym miejscu jest bardzo fajna i miła atmosfera. Warto tutaj zawitać, chociaż na chwilę.

4. Kamran Kebab shop

Ten bar oferuje burgery wegetariańskie, więc jeśli ktoś nie lubi mięsa to koniecznie powinien to miejsce odwiedzić i ich skosztować.

5. Zapopradzie Restauracja

W tym miejscu warto zjeść burgery wołowe. Są przepyszne.

6. Dom Miodu i Wina

To super miejsce, gdzie można spędzić czas z całą rodziną, a dodatkowo można smacznie zjeść. Tutaj także można spróbować bardzo dobrych burgerów.

7. Buda burger

Tutaj można zjeść jedne z lepszych burgerów w tym rejonie. Naprawdę warto. Do wyboru mamy burgery drobiowe lub wieprzowe.

8. Wyżerka u Adamczyka

W tym miejscu burgery są podawane z frytkami.

9. Restauracja Pokusa

W tej restauracji podaje się burgery z frytkami. Są naprawdę dobre.

10. Oberża Swojskie jadło

tym miejscu można zjeść przepyszne burgery góralskie. Jeśli ktoś jeszcze nie był w tych rejonach, to naprawdę warto, aby raz w życiu się tam przejechać.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.