CiekawostkiPolska

10 najlepszych lokali serwujących burgery w Łebie 🍔

burgery łeba

Łeba to przepiękne miasto, które znane jest z tego, że codziennie przyciąga do siebie tysiące turystów. To tereny, gdzie jest ogromna liczba fantastycznych zabytków i wielu innych wspaniałych miejsc, które warto zwiedzić. Ale Łeba to również miejsce, gdzie można bardzo dobrze zjeść. Szczególnie warto wybrać się tam na konsumpcje burgerów, gdyż są tam wręcz niesamowite. Dlatego koniecznie warto zapoznać się z najlepszymi dostępnymi w tym mieście lokalami, gdzie można zasmakować tego przepysznego mięsnego produktu, by wybrać ten najlepszy właśnie dla siebie.

1. Czary Mary

fot. fb.com/CZARYMARYLEBA

Pierwsze z tych miejsc, które są szczególnie polecane w Łebie, jeśli chodzi o pyszne hamburgery. Nie dość, że potrafią zaskoczyć swoją wielkością, to klienci również chwalą fakt, że są niezwykle soczyste. Uroku dodaje również samo wnętrze tego lokalu, co także wpływa na tak dobrą ocenę tego właśnie miejsca. Absolutna czołówka w burgerowej kwestii.

2. Wave Burger-Smak Na Fali

fot. fb.com/WaveBurgerLeba

Kolejne miejsce w owym zestawieniu zajmuje “Wave Burger-Smak Na Fali”. To lokal, który znany jest z tego, że serwuje swoim klientom niezwykle spore burgerowe porcje. Każdy burgerowy łakomczuch uwielbiający ogromne mięsne porcje ukochanego dania, koniecznie powinien zawitać właśnie tutaj, gdyż pewne jest, że zaspokoi swój głód.

3. Zapiekanki burgery

fot. fb.com/p/Zapiekanki-burgery-Łeba-centrum-100057255647887

Może i ten lokal nie należy do największych na terenie Łeby, ale jest za to zdecydowanie jednym z najlepszych pod kątem smaku, jeśli chodzi o burgery. Klienci zachwalają fakt, że pracownicy dbają o to, by burgery były doskonale przyprawione, co koniec końców, daje niesamowity efekt końcowy i pokazuje, że wysokie zainteresowanie tym miejscem, to nie jest przypadek.

4. BURGER&CHICKEN

Zdjęcie ilustracyjne fot. Eugen Kucheruk | Unsplash

Kolejne miejsce na liście zajmuje lokal o charakterystycznej nazwie “BURGER&CHICKEN”. Na uwagę zasługuje tu fakt, że serwowane porcje są wręcz kolosalne. Dodatkowym smaczkiem jest dostępny tu burger z sadzonym jajkiem, co dla wielu klientów jest absolutnym topem.

5. Restauracja i Pub HonoTu

fot. fb.com/p/HonotuGroup-100021257366527

Nnastępne miejsce w Łebie, gdzie warto się wybrać, by skosztować upragnionego hamburgera. To miejsce niesamowicie klimatyczne, a uroku dodaje mu fakt, że ma wspaniałą obsługę, która jest chwalona przez każdego, kto się tam pojawia. Warto oczywiście skupić się także na przepysznych burgerach, jakie robią tam przysłowiową robotę.

6. Bonanza

Dla wielu mieszkańców Łeby jest to najlepsze miejsce z burgerami w całym mieście. Do tej opinii przychyla się również duże grono turystów, którzy się tam pojawiają. Porcje są nie dość, że ogromne, to dodatkowo o magicznym smaku, który swój urok zostawia w człowieku jeszcze wiele godzin po spożyciu.

7. Tam Gdzie Zawsze

Kolejny lokal zdecydowanie warty polecenia na terenie Łeby. Doskonała lokalizacja, bardzo duży wybór. Na szczególną uwagę zasługuje tam burger klasyczny, który rozkochał w sobie wielu turystów, którzy zdecydowali się na wybór tego właśnie lokalu.

8. Pyszny Bar

Doskonałe miejsce dla burgerowych pasjonatów. Położony w urokliwym miejscu, ale i jego wnętrze robi na klientach ogromne wrażenie. Patrząc na same burgery, to nie są one największe, ale mające zachwycający smak.

9. Portova Resto&Bar

Absolutna czołówka w Łebie, jeśli chodzi o burgery. Jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc, nie tylko przez turystów, ale i również przez miejscowych. Fenomenalne burgery, wspaniała obsługa, świetny lokal. To daje fantastyczną ocenę ogólną.

10. Świat Zapiekanek

Sama nazwa ma niewiele wspólnego z zestawieniem, ale podawany tam burger, jest jednym z najlepszych w Łebie. To kolejne z miejsc, które koniecznie trzeba odwiedzić, będąc w tych terenach.