10 najlepszych lokali z burgerami w Gdyni

burgery gdynia

Gdynia to piękne, znane praktycznie każdemu miasto, które codziennie przyciąga do siebie tysiące turystów, którzy chcą oglądać i podziwiać najpiękniejsze miejsca, jakie można tam zaobserwować. Ale warto również zwrócić uwagę na fakt, że Gdynia słynie z tego, że jest miastem, gdzie sporządzane są fantastyczne hamburgery, w których zakochują się wszyscy, którzy chociaż raz mieli okazję ich spróbować. Dlatego warto zapoznać się z tymi najlepszymi lokalami, które się tam znajdują, by wybrać ten idealny właśnie dla siebie i cieszyć się przy tym smakiem tych fantastycznych mięsnych produktów.

1. SurfBurger

Mając chęć na przepysznego burgera, to jest to pierwsze, ale jednocześnie jedno z tych najlepszych miejsc, gdzie takowego można dostać. Ogromna różnorodność w wyborze, doskonale przyprawione, krótki czas oczekiwania. To wszystko pokazuje, dlaczego ten właśnie lokal znajduje się w czołówce owego zestawienia.

2. 3Burger

3Burger to kolejne miejsce, które dla wielu klientów, jest w kwestii hamburgerów absolutnym topem. Doskonała lokalizacja, smakowite mięso, a także fakt, że są czasami wręcz ogromne, sprawiają, że każdy, kto wpadnie w hamburgerowy głód, powinien właśnie tutaj go zaspokoić.

3. Craft Burger

Craft Burger to lokal, który zbiera doskonałe recenzje od wszystkich osób, które zachwycone są tym wszystkim, co to miejsce ma każdemu do zaoferowania. To burgery najwyższej jakości, z wieloma przepysznymi dodatkami, a fakt doskonałego doprawiania ich sprawia, że to wręcz ideał hamburgera, który warto zasmakować.

4. Pasibus

Pasibus to firma, która znana jest w całej Polsce, dlatego nie mogło jej również zabraknąć w przepięknej Gdyni. Ogromny wybór burgerów, promocyjne ceny, świetne dodatki. To tylko część tego, co sprawia, że warto postawić właśnie na Pasibusa, gdy dopada nas niespodziewany głód i chcemy zasmakować pysznego hamburgera.

5. Big Burger

Jak sama nazwa wskazuje, jest to miejsce, które zachwyci przede wszystkim każdego, kto uwielbia smakować te większe hamburgery. Ale to nie tylko wielkość, ale przede wszystkim doskonały smak, który chwali każdy, kto miał zaszczyt zasmakować produktu z tego właśnie lokalu.

6. Carmnik Kantyna

Jeśli szukamy miejsca, gdzie dostaniemy przepyszne burgery, niezwykle miłą obsługę, a także będziemy chcieli zachwycać się wnętrzem lokalu, to bezsprzecznie powinniśmy postawić na “Carmnik Kantyna”. To lokal, który idealnie łączy to wszystko ze sobą, co sprawia, że wizyta tam pozostaje niezapomniana przez bardzo długi czas, a każdy, kto miał możliwość przebywania tam, wraca w to miejsce z ogromną radością.

7. Baranola

To kolejny z lokali, który serwuje swoim klientom ogromne burgerowe porcje. Już sam ich wygląd jest zachwycający, ale to nic przy tym, jakie uczucie towarzyszy klientowi, który wręcz zatopi się w przepysznym produkcie tego właśnie lokalu. Absolutnie miejsce warte odwiedzenia.

8. Bistro Śródmieście

To następne z miejsc, gdzie klienci są zachwyceni mięsnymi produktami, jakie tam otrzymują. Burgery tam dostępne nie są może największymi w owym zestawieniu, ale za to są jednymi z najsmaczniejszych. Każdy, kto zdecyduje się na wybór tego miejsca, bezapelacyjnie będzie zadowolony ze swojego wyboru.

9. Angry Mike Burgers

Lokal zdobywający coraz większą popularność i klienci coraz częściej decydują się na to właśnie miejsce. Klimatyczny wystrój, bardzo miła obsługa, pyszne burgery. Nic tylko odwiedzać i kosztować.

10. MORA Bistro

Na sam koniec miejsce, które dla wielu jest w czołówce burgerowych lokali na terenie Gdyni. Hipnotyzujące wręcz wnętrze, kapitalny smak burgerów, fantastyczne dodatki. To dowody na to, że to nie są przesadzone opinie.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.