Polska

Be Happy Museum – Niezwykłe Muzeum w Zakopanem

Coraz istotniejszym elementem w życiu naszego społeczeństwa jest atrakcyjne spędzanie czasu wolnego oraz tworzenie wspomnień. Przykładamy wiele uwagi do planowania wolnych weekendów oraz wyjazdów, tak aby odwiedzić jak najwięcej ciekawych miejsc, które wzbudzą nasz zachwyt. Bardzo często chcemy również pokazać się z dobrej strony obserwatorom, którzy towarzyszą nam na naszych mediach społecznościowych.

Z tego powodu wybieramy miejsca atrakcyjne zarówno ze względu na nasze zainteresowania, jak i możliwości jeśli chodzi o rozwój naszych social mediów. Jednym z takich miejsc, które odwiedzić powinny wszystkie osoby angażujące się w tworzenie profili na takich portalach jak Instagram lub TikTok jest Be Happy Museum w Zakopanem.

Chętnie opowiemy wam o tej wyjątkowej atrakcji, która wzbudziła zachwyt również w nas samych.
Be Happy Museum jest wyjątkowym miejscem, w którym stworzone są liczne scenografie przepełnione bajkowymi, słodkimi klimatami.

Scenografie te idealnie sprawdzają się jeśli chodzi o tło do zdjęć tworzonych na portale społecznościowe. Wiele osób wybiera się tu właśnie w celach związanych z pracą nad własną stroną oraz przygotowaniem zdjęć prezentujących odzież lub inne akcesoria.

Dzięki klimatowi panującemu w tym miejscu praca nad zdjęciami przebiega w przyjemnej atmosferze. Również osoby, które nie zajmują się profesjonalnie branżą związaną z social media świetnie spędzą tu czas.

Ogromnym atutem tego miejsca jest wpływ na nasze samopoczucie, bowiem już po chwili każda osoba znajdująca się w otoczeniu słodkich aranżacji rozchmurza się, a na jej twarzy pojawia się uśmiech. Jest to zatem atrakcja, która przyciągnąć może osoby pracujące, jak i te, które dążą tylko i wyłącznie do odpoczynku i rozrywki.

W muzeum znaleźć możemy nie tylko scenerie idealne do zdjęć na Instagrama, ale również pomieszczenia iluzji, które są dodatkowym atutem przyciągającym turystów. Według nas naprawdę warto wziąć pod uwagę to miejsce, w trakcie planowania swojego urlopu w Zakopanym.

My również odwiedziliśmy Be Happy Muzeum w Zakopanem i jesteśmy zachwyceni pomysłem. Pobyt w tym miejscu znacznie poprawił nam humor i naładował nas pozytywną energią na kolejne dni. Mimo, że nie jesteśmy profesjonalnymi instagramerami wykonaliśmy wiele zdjęć, które stały się naszą prywatną pamiątką.

Mieliśmy szansę zaobserwować, iż miejsce to wzbudza zachwyt u osób w każdym wieku, ponieważ spotkaliśmy tu zachwycone rodziny z dziećmi.

Dodatkowym atutem tego miejsca jest atrakcyjna cena, dzięki czemu każdy z nas może pozwolić sobie na skorzystanie z możliwości jakie daje nam muzeum.

W ofercie muzeum znaleźć możemy również organizację imprez urodzinowych – jesteśmy pewni, że każda dziewczynka byłaby zachwycona imprezą w tym miejscu. Jesteśmy przekonani, że wizyta w Be Happy Muzeum powinna stać się obowiązkowym punktem dla każdej wycieczki do Zakopanego.

Rozwiń swoją wyobraźnię – wszystko jest możliwe. Zajrzyj do Be Happy i pokaż światu swoje najlepsze zdjęcia oraz filmiki, mając przy tym mnóstwo zabawy! Z nami wspomnienia mają jeszcze bardziej wyrazisty kolor, a codzienność staje się słodsza. Daj się porwać jedynej w swoim rodzaju przygodzie i udostępnij to na Instagramie, Tik Toku, YouTubie, Faceboooku, niech świat cię zobaczy!

Opis w zakładce o nas:

Odwiedź prawdziwe Muzeum Szczęścia i Iluzji! Pierwszą tego typu atrakcję w Zakopanem! Do Be Happy Museum zapraszamy codziennie w godzinach 10:00-20:00.

Zajrzyj do Be Happy i pokaż światu swoje najlepsze zdjęcia oraz filmiki, mając przy tym mnóstwo zabawy! Z nami wspomnienia mają jeszcze bardziej wyrazisty kolor, a codzienność staje się słodsza. Daj się porwać jedynej w swoim rodzaju przygodzie i udostępnij to na Instagramie, Tik Toku, YouTubie, Faceboooku, niech świat Cię zobaczy! Be Happy Museum to miejsce dla każdego, zarówno dla osób kochających media społecznościowe, jak i dla tych, którzy po prostu chcą miło spędzić czas. Dziesiątki scen do robienia zdjęć oraz pokoje z iluzją, by pokazać siebie!

Specjalne atrakcje:

  • hitowe donuty i kraina wielkich słodyczy
  • zaczarowane jednorożce i sanie
  • wystrzałowe iglo z konfetti
  • scenka I love Zakopane
  • basen z piankami Marshmallow
  • pokój do góry nogami
  • wiele innych autorskich scenografii, łącznie kilkadziesiąt scenek do robienia zdjęć

CENNIK BILETÓW:

  • bilet normalny – 40 zł od poniedziałku do piątku/45zł w weekend
  • bilet ulgowy – 35 zł od poniedziałku do piątku/40zł w weekend

Dzieci poniżej 3 roku życia wchodzą za darmo pod opieką dorosłych.

Zachęcamy do nabycia biletów online:
https://behappymuseum.com/bilety

Sprawdź więcej szczegółów:
www.behappymuseum.com
www.facebook.com/behappymuseum
www.instagram.com/behappymuseum

Be Happy Museum Zakopane
Krupówki 40
34-500 Zakopane

tel. + 48 664 911 171

Godz. otwarcia:
Czynne codziennie od 10:00 do 20:00

Muzeum znajduje się w Centrum Handlowym Krupówki 40.