Ciekawostki

10 Najlepszych Atrakcji dla dzieci na Wesele

sala weselna

Wesela nie znają przedziałów wiekowych. Wśród gości znajdują się seniorzy rodu, rodzie, znajomi, ale także grupa, która zdaje się być najbardziej wymagającą, czyli dzieci.

Decydując się na organizację wesela trzeba mieć świadomość, że zapewnienie atrakcji najmłodszym uczestnikom jest sprawą priorytetową.

Co możemy zrobić, żeby świetna zabawa dotyczyła również pociech znajdujących się na weselu?

1. Animatorzy

Doskonałą propozycją jest wynajęcie animatorów, którzy zapewnią naszym dzieciom szereg wrażeń i niekończącej się zabawy. Animatorzy na ogół posiadają zestawy akcesoriów, którymi się wspomagają i tym samym zapewniają dzieciom moc wrażeń.

2. Czekoladowa fontanna

To atrakcja, która spełni oczekiwania zarówno dorosłych, jak i dzieci. Dla małych dzieci takie urządzenie to prawdziwy raj na ziemi.

3. Malowanie twarzy

Warto również rozważyć opcję stanowiska, na którym będzie odbywało się artystyczne malowanie twarzy. Dla malutkich dzieci przeobrażenie się w ulubione zwierzątko jest atrakcją, której nie sposób sobie odmówić.

4. Dmuchane zamki

Sporym zainteresowaniem cieszą się również dmuchane zamki lub całe place zabaw. Jeżeli tylko przestrzeń wokół restauracji, w której odbywa się wesele nam na to pozwala, to z pewnością warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem. Fantastyczna zabawa i możliwość rozładowania energii.

5. Balony

Wiele osób decyduje się również na mistrzów tworzenia rozmaitych stworzeń za pomocą długich balonów. To kolejna atrakcja, której nie może zabraknąć na weselu, które przewiduje spore grono małych dzieci.

6. Bańki mydlane

Doskonałą propozycją będzie również pokaz baniek mydlanych. Ogromne bańki robią wrażenie na wszystkich, stając się jednocześnie fantastyczną scenerią dla fotografa.

7. Kino plenerowe

Kino plenerowe w ogrodzie restauracji to kolejny wariant, który warto wziąć pod uwagę. Trzeba liczyć się z tym, że po szaleństwach na parkiecie dzieci będą chciały po prostu odpocząć, a mogą to robić przy akompaniamencie ulubionych bajek wyświetlanych na dużym ekranie.

8. Animator na szczudłach

Atrakcyjnym rozwiązaniem jest zatrudnienie animatorów na szczudłach. Tego rodzaju opcja jest jednak dedykowana osobom, które wiedzą, że dzieci nie zareagują źle na długonogie postacie.

9. Teatr dla dzieci

Dobrą atrakcją jest również zaproszenie teatru dla dzieci. Wspaniałe widowisko plenerowe to uczta zarówno dla dorosłych, jak i najmłodszych uczestników.

10. Iluzjonista

Pragnąc zapewnić pociechom jak największe wrażenia, możemy zastanowić się nad zatrudnieniem iluzjonisty. Magiczne sztuczki zawsze cieszą się sporym zainteresowaniem i jak nic innego pobudzają wyobraźnię młodych gości.