Podróże

5 sportowych zegarków na dalekie wyprawy!

g-shock

Miłośnicy pieszych wędrówek, biegania po szlakach i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu potrzebują niezawodnego zegarka, który oferuje najlepsze funkcje nawigacyjne i długi czas pracy na bateriach.

Niezależnie od tego, czy zajmujesz się sportami wytrzymałościowymi, takimi jak wędrówki, jazda na nartach, bieganie po szlakach czy pływanie, zegarki mogą mierzyć wysokość i prędkość zjazdu, oferować wskazówki podczas spacerów i zjazdów oraz śledzić wielodniowe wyprawy na trasach. Oto 5 zegarków sportowych idealnych na dalekie wyprawy.

G-SHOCK

Ze względu na swoją wyjątkową konstrukcję i wytrzymałość. G-Shock to jeden z najtwardszych zegarków, jakie kiedykolwiek wyprodukowano. W rzeczywistości jest to najtwardszy zegarek na świecie według księgi rekordów Guinnessa. W teście Guinnessa najtańszy DW-5600 G-Shock przetrwał przejechanie przez ciężarówkę, jakby to było nic i ciągle tykał. Ze względu na swoją odporną na wstrząsy konstrukcję, G-Shock będzie działał bez względu na wszystko. Jest to wytrzymały, niezawodny zegarek, który działa stabilnie i ma znakomitą reputację.

Traser

Są to zegarki taktyczne wykorzystywane przez armie. Tracker – szwajcarskie zegarki H3 produkowane są pod znakiem jakości SWISS MADE w centrali marki w Niederwangen (niedaleko Berna, Szwajcaria).

Ball

Zegarek którego ambasadorem jest Adam Bielecki. W planie jest aby z tym zegarkiem zdobył 8 tysięcznik. Więc czy zegarki Ball są naprawdę dobre? W skrócie, tak. Zegarki są pod względem jakości wykonania tak dobre jak Rolex/Omega. Są to fantastyczne zegarki.

Suunto

To „komputery sportowe”, które są najbardziej zaawansowanymi zegarkami sportowymi. Dzięki szerokiej gamie wytrzymałych zegarków Suunto jest synonimem sportu na świeżym powietrzu. Do tej swojej kolekcji należy dodać zegarek Suunto 9. Sportowy zegarek GPS jest wodoodporny do 100 metrów i jest wyposażony w GPS/GLONASS oraz optyczny czujnik tętna. Firma Suunto wprowadza również nową technologię FusedAlti, która łączy dane GPS i dane barometryczne w celu zwiększenia dokładności danych dotyczących wysokości.

Timex

Co przychodzi ci do głowy, gdy myślisz o zegarku sportowym i osobie, która go nosi? Wytrzymały sportowy przystojniak odważny i samowystarczalny? Zegarki sportowe Timex, a szczególnie linia Expedition działa we wszystkich rodzajach warunkach.

4.5/5 - (liczba ocen: 6)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *