Ciekawostki

10 zaskakujących atrakcji dla dzieci w Gołdapi

Gołdap to kolejne z miejsc, które przyciąga do siebie turystów wręcz magicznymi widokami.

Ale również najmłodsi z wycieczkowiczów znajdą tu wiele atrakcji dla siebie, gdyż jest to również miejsce, które oferuje im prawdziwą kopalnię interesujących rzeczy.

Dlatego bezsprzecznie warto zapoznać się z najlepszymi z nich, by zrozumieć fenomen tego miejsca i wybrać właśnie Gołdap na miejsce swojej wizyty z pociechami.

1. Sala Zabaw Wesoły Kangurek

To pierwsze z miejsc, jakie zdecydowanie warto zobaczyć. To wspaniałe miejsce pełne licznych atrakcji, jak na przykład karuzela, czy też place zabaw. Milusińscy będą niewątpliwie tym miejscem zachwyceni.

2. Wieża ciśnień

To kolejne z miejsc zdecydowanie warte zobaczenia wraz ze swoimi pociechami. Najmłodsi będą wręcz zachwyceni widokami, jakie ujrzą z tego właśnie miejsca. Również na dole mają możliwość zakupu różnorakich pamiątek, którymi bez wątpienia pochwalą się swoim rówieśnikom.

3. Park linowy

W takim miejscu jak to oczywiście nie mogło również zabraknąć atrakcji, jaką niewątpliwie jest dla najmłodszych park linowy. To zarówno doskonała zabawa, jak i również możliwość treningu i sprawdzenia posiadanych przez siebie umiejętności.

4. Stok narciarski

To atrakcja na porę zimową, ale warta obecności. Najmłodsi mogą tu spędzić czas na zabawie, jak i również na szlifowaniu jazdy na nartach. Prawdziwa kopalnia rozrywek.

5. Kręgielnia

To zdecydowanie atrakcja dla tego starszego grona młodzieży. Tory do gry w kręgle, bilard, to tylko nieliczne z atrakcji czekających w tym właśnie miejscu. To murowane wiele godzin świetnej zabawy i rywalizacji o wygrane ze znajomymi i rodziną.

6. Piramida w Rapie

To niezwykłe miejsce, które zdecydowanie warto zobaczyć całymi rodzinami. Pełna jest wielu niesamowitych historii, które zachwycą niejednego młodego członka wycieczek. Tego miejsca po prostu nie można przegapić.

7. Kino Kultura

To również świetna rozrywka dla najmłodszych. Będą oni mogli obejrzeć różnorakie bajki zarówno w technologii 2D, jak i również 3D.

8. Siłownia na powietrzu

Każdy młody pasjonat treningów i dbania o siebie niewątpliwie powinien zajrzeć na siłownię znajdującą się na świeżym powietrzu, która otoczona jest pięknymi widokami, co sprawia, że trening tam jest jeszcze większą przyjemnością.

9. Obrotowa kawiarnia

To świetne miejsce zarówno dla dorosłych, jak i również najmłodszych. Kawiarnia, która znajduje się na szczycie Pięknej Góry, wyposażona jest w obrotową podłogę, która zachwyci niejedno dziecko, czego nie zapomną przed długi czas.

10. Kąpielisko

W takim miejscu nie mogło także zabraknąć kąpieliska. Najmłodsi będą mogli tam korzystać ze zjeżdżalni, jak i również innych atrakcji, jakie tam zastaną.