Polska

10 niesamowitych atrakcji dla dzieci w Międzywodziu

Fot. mewy na plaży / M Z Wojalski

Międzywodzie to niezwykle piękne miejsce, które przyciąga do siebie tysiące turystów, którzy są zachwyceni tym wszystkim, co tu zastają. Ale to nie tylko magiczne widoki i piękne zabytki. To również ogrom fantastycznych atrakcji dla najmłodszych, którzy zakochują się w tym miejscu od pierwszego wejrzenia. Dlatego zdecydowanie warto zapoznać się z tymi najlepszymi z nich, by zrozumieć, skąd bierze się taki fenomen tego miejsca.

1. Bałtycki Plac Edukacyjny

To pierwsza z tych atrakcji, zdecydowanie wartych zobaczenia. Na najmłodszych czeka tu wspaniały plac zabaw, zaś na tych trochę starszych siłownia w plenerze, gdzie będą mogli potrenować przy cudownych widokach wokół nich.

2. Park Miniatur

Kolejna z atrakcji znajduje się w niedaleko położonym Dziwnowie. To park, który cieszy się wśród najmłodszych ogromnym wręcz zainteresowaniem. Pewne jest, że każde dziecko, które tam wejdzie, nie będzie chciało wyjść przez bardzo długi czas.

3. Motylarnia

To atrakcja, która również znajduje się na terenie Dziwnowa, ale jest niesamowicie oblegana przez najmłodszych. Najmłodsi mają możliwość spotkania tu wielu pięknych, jak i również bardzo często niezwykle egzotycznych okazów motyli.

4. Stadnina koni „Pod Kogutem”

Wszyscy milusińscy, którzy kochają konie, zdecydowanie powinni zajrzeć do wyżej wspomnianej stadniny. To nie tylko możliwość podziwiania tych pięknych zwierząt, ale i również możliwość nauki jazdy konnej.

5. Mini golf

Najmłodsi mają również okazje na wspaniałą zabawę, jak i również nutkę rywalizacji, przy świetnej grze, jaką jest niewątpliwie mini golf.

6. Oko Iluzji

To znakomita atrakcja, która znajduje się w niedaleko położonym Pobierowie. To prawdziwa kopalnia interesujących miejsc, które będą wywoływać śmiech, ale i również ogromny szok dla najmłodszych.

7. Woliński Park Narodowy

To doskonałe miejsce na spędzenie wielu godzin ze swoimi pociechami wśród pięknej przyrody i różnorakich zwierząt, których podczas spacerów doświadczy się naprawdę spore ilości.

8. Plaża

Oczywiście nie mogło w atrakcjach zabraknąć znajdującej się tam plaży. Najmłodsi będą mogli spędzić czas na tworzeniu zamków z piasku, jak i również brać udział w wielu organizowanych tam konkursach.

9. Wystawa Miniatur Kolejowych

To doskonała atrakcja dla wszystkich młodych pasjonatów pociągów. Setki makiet kolejowych i innych atrakcji, to gwarancja wielu udanych godzin spędzonych w tym właśnie miejscu.

10. Trasy rowerowe

Młodzi fani kolarstwa również będą zadowoleni, gdyż trasy, jakich tam doświadczą, sprawią, że nie zapomną o tej wycieczce przez wiele długich lat.