Ciekawostki

10 atrakcji dla dzieci w Suprlaślu

Supraśl to malutkie miasteczko, ale za to pełne wspaniałych zabytków, jak i również magicznych widoków.

To także miejsce, które posiada status uzdrowiska, dlatego dla wielu jest to istny raj na ziemi. Również najmłodsi mogą tu liczyć na wiele atrakcji zarówno w miasteczku, jak i również jego okolicach.

Dlatego niewątpliwie warto zapoznać się z tymi najlepszymi, by zrozumieć, skąd bierze się tak ogromny fenomen tego miejsca.

1. Wioska Indiańska

To pierwsza atrakcja i jednocześnie niezwykle tam popularna. Indiańska wioska to dla najmłodszych prawdziwy raj. Różnorakie zabawy, możliwość przebrania się w indiański klimat, to tylko cząstka tego, co tam na nich czeka.

2. Fastpark

To znakomity park rozrywki, który znajduje się w niedaleko położonym Białymstoku. To fantastyczna zabawa zarówno dla młodszych, jak i również tych starszych dzieci. Jadąc tam, trzeba się nastawić, że nie będzie to krótka wizyta, a wiele aktywnych godzin tam spędzonych.

3. Wioska Darów Lasu

To zarówno doskonała zabawa dla najmłodszych, jak i również miejsce do ich edukacji. Baśniowy klimat, jakiego tam doświadczają, sprawia, że za żadne skarby nie chcą nawet na chwilę owej wioski opuścić.

4. Park linowy

To kolejna fantastyczna atrakcja dla dzieci, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem. To zarówno wspaniała zabawa, jak i również możliwość sprawdzenia się na wielu trasach, które mają różne poziomy trudności i posiadają wiele przeszkód.

5. Bajkowa kolejka

To wspaniała atrakcja, którą najmłodsi zapamiętają na długie lata. Przejażdżka barwną kolejką z przewodnikiem, który opowiada wiele interesujących legend, to zdecydowanie znakomity wybór.

6. Kraina Krasnoludków

To niesamowite przeżycie dla każdego dziecka. Kraina pełna niezwykle malowniczych krasnoludków, to miejsce, w którym niejedno z tych dzieci chciałoby zamieszkać na stałe.

7. Wioska Św. Mikołaja

To miejsce obowiązkowe do odwiedzenia. Każde dziecko może na chwile poczuć się, jakby było w domu samego Św. Mikołaja. Ale to jedynie początek tego, co na nich tam czeka.

8. Zoo

Kolejne obowiązkowe miejsce do zobaczenia przez najmłodszych. Setki różnorakich zwierząt będzie je zachwycać na każdym kroku. Zachwyty murowane.

9. Rezerwat Pokazowy Żubra

To kolejne z miejsc, które na prawdę warto pokazać swoim pociechom. Widok tych pięknych zwierząt sprawi, że zakochają się w nich od pierwszego wejrzenia i atrakcja ta zostanie w ich głowach na długie lata.

10. Fabryka Misia

To świetne miejsce, które służy nie tylko zabawie. Znakomitą atrakcją tego miejsca, jest to, że najmłodsi mogą tu stworzyć swojego własnego misia, co będzie dla nich niesamowitą pamiątką.