Polska

Jak zdobyć 600zł na wakacje

Czy uważasz, że wakacje to najlepszy i najciekawszy okres w roku? Myślę, że nie ma nikogo, kto nie liczy dni, aby rozpocząć beztroskie, przygodowe, letnie wakacje.

A może by tak nie czekać bezczynnie, tylko zrobić coś pożytecznego, a tym samym trochę zarobić pieniędzy na podróż marzeń? Po zeszłorocznym sukcesie Biuro Podroży Almatur, ponownie startuje z ogólnopolską akcją pod tytułem „Zapracuj na wakacje”. elem projektu jest umożliwienie młodzieży i dzieciom zarobienia na wakacje marzeń czyniąc coś pożytecznego.

Może brałeś udział w akcji charytatywnej? Zrób zdjęcia lub filmy, a zyskasz 150 zł zniżki. Jeśli grasz na jakimś instrumencie, to zrób zdjęcie albo nagraj krótki film. Otrzymasz wtedy dodatkowe 30 zł. W ten prosty sposób każda osoba może zebrać aż 600 zł na wakacyjną podróż. Akcja potrwa do 30 kwietnia 2017 roku. Jest ona skierowana do młodzieży (do 18 roku życia) oraz dzieci.

żeby wziąć udział w konkursie musisz zrobić zdjęcie lub nakręcić krótki film który pokazuje jak osoba pomaga innym,  prezentuje umiejętności sportowe lub pokazuje inne swoje osiągnięcia. Następnie użytkownik loguje się na stronie almatur.pl przez Facebooka lub swój email. W serwisie należy umieścić link do zdjęcia lub filmu dokumentującego wykonane zadania.

Wpisy na Facebooku lub Instagramie, mają posiadać hashtag #zapracujnawakacje i #Almatur. Oczywiście wpis musi mieć status publiczny. Natomiast moderatorzy ze strony Organizatora, będą ocenia obserwować i przyznawać zniżki na wyjazdy z Almatur w to lato w 2017 roku.

Śledźcie nasz Facebook: https://www.facebook.com/almatur. Niedługo znajdziecie tam więcej informacji.

Ale to nie wszystko! Biuro Podroży Almatur ma specjalnego dla tych, którzy uwielbiają spędzać wakacje ze swoimi znajomymi. Dla nich została przygotowana akcja wakacyjna „Całą paczką na wakacje”. Wystarczy, że uczestnik zbierze minimum 4 osoby, które pragną razem jechać na ten sam obóz, a następnie zalogują się w serwisie grupataniej.almatur.pl. Dzięki temu każdy dostanie 50 zł rabatu. Daje to możliwość zebrania przez jedną osobę aż 650zł. Oferta obozów, jest całkiem spora. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie -> https://www.almatur.pl/

Almatur to najdłużej działające biuro podróży w Polsce. Pokazuje ono od 60 lat świat turystyki w zupełnie inny sposób niż inni. Jest to największy w Polsce organizator wypoczynku dla młodzieży i dzieci. Każdego roku z oferty biura podróży korzysta prawie 25 tysięcy dzieci i młodzieży.

Na lato 2017 roku Almatur przygotował prawie 400 obozów tematycznych w 62 miejscach na terenie całej Polski. W ofercie biura podróży znajdziemy również zagraniczne kursy językowe i obozy młodzieżowe w kilkudziesięciu państwach świata. Naprawdę warto skorzystać.

Partnerzy akcji: Brainly (znane w Polsce pod nazwą Zadane.pl), Charaktery, Cogito, mamaDu.