Wyślemy Cię w podróż po Portugalii!

Majówka 2019 – kilka kiełbasek, grill, ciuchy pachnące świeżo spalonym brykietem, dym który zawsze podąża za Tobą!!! Może jednak inaczej? Majówka 2019 – Portugalia, piaszczyste plaże, słoneczna pogoda, kulinarna podróż smaków, architektura która zaskakuje. To wszystko do wygrania w konkursie organizowanym przez EURO26.

Co należy zrobić? Napisać artykuł lub nagrać dwuminutowe video, które poruszy „skostniałą” komisję konkursową, do tego stopnia, że stwierdzi jednoznacznie to będzie nasz człowiek w Portugalii. Psst, komisja poszukuje kogoś z zacięciem blogerskim.

Co należy zrobić:

Napisz artykuł w którym odpowiesz na pytania:

  • Kim Jesteś?
  • Dlaczego lubisz/kochasz/uwielbiasz podróżować?
  • Dlaczego chcesz zwiedzić Portugalię z Kartą EURO26?

Artykuł (max. A4) wyślij na [email protected]

LUB:

Umieść film na YouTube lub Facebook, w którym odpowiesz na powyższe pytania.

Prześlij info na [email protected]

Co dalej?

Usiądź wygodnie i oczekuj pozytywnych informacji

Termin realizacji nagrody: 27.04 – 3.05 2019

W konkursie mogą brać udział osoby, które ukończyły 18 rok życia, a nie przekroczyły lat 29. W ramach nagrody otrzymasz bilet lotniczy do Portugalii i będziesz podróżować na miejscu koleją dzięki biletowi INTRA_RAIL Xplore, noclegi wraz ze śniadaniami zapewnia sieć Youth Hostel. Ty decydujesz jak będzie wyglądała Twoja podróż!

Wybór należy do Ciebie! Majówka 2019 Grill vs Portugalia!!!

Weź udział w konkursie: LINK

Informacje o organizatorze konkursu:

Polskie Stowarzyszenie Projektów Młodzieżowych wydawca Karty EURO26, organizacja z ponad 25 letnim doświadczeniem. To już tak długo, że doczekaliśmy się swojego wpisu w Wikipedii! https://pl.wikipedia.org/wiki/Euro26.

Myślisz EURO26 – myślisz ubezpieczenie i zniżki. Oczywiście tak! EURO26 to kompleksowe ubezpieczenie we współpracy z AXA dla osób od 5 do 30 roku życia. Ubezpieczenie ważne 365 dni w roku, bez limitów czasowych pobytu za granicą. Posiadamy również warianty ubezpieczeń szkolnych, turystycznych i sportowych. Dzięki karcie EURO26 masz również dostęp do ponad 60 tysięcy zniżek w Europie: Disneyland w Paryżu? A może zwiedzanie stadionu Camp Nou w Barcelonie?

Więcej o Karcie EURO26 przeczytasz tutaj: LINK

4.7/5 - (3 votes)Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *