Wyjazdy motywacyjne

wspinaczka Survivalowy weekend

Jednym z podstawowych pomysłów, które można wykorzystać na wyjeździe motywacyjnym jest zorganizowanie obozu przetrwania. Polska obfituje w miejsca, które znakomicie nadają się do urządzenia takiej atrakcji: Sudety, Jura Krakowsko-Częstochowska czy Tatry pozwalają na zupełne odcięcie się od świata i spędzenie kilku dni wśród surowego, ale pięknego krajobrazu. Właściwie zorganizowany obóz powinien odbywać się pod okiem doświadczonych instruktorów przerwania, którzy podzielą się swoją wiedzą z uczestnikami. Mogą oni poznać tajniki takich umiejętności jak budowanie schronienia w dziczy, tropienie zwierząt i pozyskiwanie zasobów niezbędnych do przeżycia. Obozy survivalowe można połączyć z grami i wyzwaniami terenowymi, które zapewnią odpowiednia dawkę rywalizacji i emocji.

Emocje 4×4

 4×4

Dużą popularnością cieszą się również wyprawy typu off-road. Możliwość własnoręcznego pokierowania solidną terenówką lub szybkim quadem, przemierzenie trudnej trasy w dzikim i niedostępnym krajobrazie, daje uczestnikom wiele radości oraz pozytywnych emocji. Dodatkowo off-road jest atrakcją, którą łatwo dostosować do naszych potrzeb: jeśli potrzebujemy czegoś na krótki, weekendowy wyjazd warto rozważyć wybrać trasę wśród krajowych gór lub mokradeł. Taki krótki wypad może zakończyć się wspólnym ogniskiem ze swojskimi specjałami takimi jak naturalne kiełbasy, żeberka, czy nawet pieczone na ruszcie jagnię. Z kolei jeśli chcemy by nasi goście poczuli się jak odkrywcy, można zorganizować off-radową wyprawę na przykład do piaszczystego Maroka, gdzie po za zdobywaniem wydm uczestnicy mogą również poznać tajemnice kultury Beduinów.

Dla najodważniejszych

Wyjazdy motywacyjne

Ekstremalny wyjazd nie musi skupiać się jedynie na ekstremalnych atrakcjach takich jak rafting, wspinaczka czy skoki na bungee. Zamiast tego ekstremalne może być miejsce, do którego się wybieramy. Jedną z takich lokacji jest Prypeć – miasto widmo sąsiadujące ze zniszczonym reaktorem w Czarnobylu. Nie należy obawiać się już promieniowania, dawka otrzymana przy wycieczce w to miejsce nie przekracza ¼ dawki, którą otrzymujemy podczas robienia zdjęcia rentgenem. Wymarłe miasto i dzikie okolice Zony na każdym odwiedzającym robią piorunujące wrażenie.

4.4/5 - (liczba ocen: 24)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.