Ranking najlepszych walizek

Walizki sklep

Poniżej prezentujemy ranking najchętniej wybieranych walizek podróżnych przez różnych klientów. Ranking dotyczy wyborów klientów w 2017 roku. W poniższym rankingu przyjrzeliśmy się także temu co skłoniło klientów do zakupu akurat tego typu walizki.

Ranking rozpoczynamy od ostatniego miejsca, na którym znalazła się walizka Titan z serii Xenon Deluxe. Jest to wysokiej jakości walizka wykonana z poliwęglanu. Można kupić ją w dwóch różnych kolorach. Można też śmiało powiedzieć, że bagaż ten przeznaczony jest dla najbardziej wymagających klientów.

Na kolejnym miejscu w naszym rankingu walizek znalazła się walizka Travelite z kolekcji Elbe Two. Walizka ta ma łączną pojemność 136 litrów i jest jedną z największych walizek oferowanych do sprzedaży. Cena za tą walizkę oscyluje się w granicach 700 złotych.

Kolejne miejsce w rankingu zajmuje walizka Mono, pochodząca od producenta Titan. Walizka podobnie jak pierwsza została wykonana z polipropylenu, ma cztery podwójne kółka i zapięcia w postaci klamer.

Na tym miejscu przedstawiamy walizkę marki Saxoline. Jest to walizka dość sporych rozmiarów z serii Happy Dog. Produkt ten cechuje wysoka jakość wykonania i unikatowość produktu.  Cena za tą walizkę waha się w granicach 650 złotych.

To miejsce w naszym rankingu zajmuje mała walizka Wittchen Travel Light. Jest to w całości miękka walizka, wykonana częściowo z poliestru. Jako ciekawostkę dodamy, że dzięki swoim niewielkim rozmiarom może pełnić funkcję bagażu podróżnego.

Kolejne miejsce w rankingu zajmuje walizka marki Vip Collection. Miejsce to w rankingu niewątpliwie zawdzięcza swojej dość niskiej cenie, bo kosztuje zaledwie 200 złotych. Model ten cały czas dostępny jest w sprzedaży.

To miejsce należy zaś do walizki s-line marki Witchen. Jest ona najchętniej kupowaną walizką w tym roku. Z pewnością na popularność tej walizki wpłynęła niska cena, znana marka oraz odpowiednie zabezpieczenia, które niezbędne są w trakcie każdej podróży. Model ten dostępny jest w bardzo atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do zakupów.

4.2/5 - (liczba ocen: 15)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.