Walizki Puccini na każdą kieszeń

Walizki Puccini wyprzedaż

Firma Puccini może poszczycić się wieloletnią tradycją. Jest jednym z czołowych polskich producentów bagażu i galanterii skórzanej.

Ugruntowaną pozycję w branży marka zawdzięcza oryginalnym, eleganckim oraz trwałym designem oferowanych produktów.

Szeroka gama walizek marki Puccini proponuje modele walizek o różnej wielkości, w oryginalnej stylistyce dostępne niemal w każdym kolorze!

Dzięki temu nasz bagaż może współgrać z naszym lookiem i podkreślić nasz niepowtarzalny charakter.

Firma Puccini od zawsze stawia na indywidualność każdego człowieka, dlatego nie ogranicza walizek jedynie do celów utylitarnych.

Czyni z nich element naszej garderoby. Dlatego naprzeciw najwyższym oczekiwaniom wychodzi znana marka Puccini, oferując nam atrakcyjną wyprzedaż swoich produktów.

Jeśli planujesz krótką lub długą podróż, ale wciąż nie zdecydowałeś jaka walizka sprawdzi się najlepiej?

Na rynku znajduje się multum modeli oraz firm oferujących walizki i torby podróżne. Jednak większość z nich stawia na wykorzystanie podczas produkcji miernej jakości materiałów, co skutkuje powstaniem towaru o słabej jakości.

Innym atutem walizek Puccini jest ich wykonanie i funkcjonalność. Produkt wykonany jest z najwyższej jakości materiałów.

Twarde walizki produkowane są z tworzywa ABS, które odporne jest na zarysowania, ogólnie odznacza się dużą twardością i jest bezpiecznym materiałem dla człowieka. Pozostałe twarde walizki wykonywane są z polikarbonatu oraz polipropylenu.

Pierwszy materiał charakteryzuje się dużą wytrzymałością, natomiast drugi jest mniej wytrzymały, ale za to jest ultra lekki. Oba typy materiałów są elastyczne, co oznacza, że odkształcają się podczas nacisków, ale po czasie wracają do pierwotnego kształtu.

Przy produkcji miękkich walizek wykorzystuje się głównie nylon oraz poliester. Tkaniny te odporne są na rozciąganie, są wodoodporne i szybko schną a przede wszystkim nie są atakowane przez mole czy grzyby.

Walizki Puccini Wyprzedaż

Walizki Puccini dostosowane są do kabin samolotów, ich rozmiary są uniwersalne.

Warto skusić się podczas wyprzedaży na zakup pojedynczej lub nawet kilku sztuk walizek ponieważ nie będą to pieniądze wyrzucone w błoto. Produkty objęte są gwarancją, abyśmy sami mieli czas przekonać się o wysokim standardzie walizek marku Puccini.

4.5/5 - (liczba ocen: 24)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.