Walizki dla dziewczynek – jak wybrać najlepszą

walizki dla dziewczynek

Podczas wyboru i kupna walizki podróżnej dla dziecka, należy uwzględnić kilka czynników. Najważniejszym z nim jest wiek oraz wzrost małego podróżnika, należy dostosować wielkość oraz wagę walizki, w taki sposób, aby nasze dziecko nie miało problemu z samodzielnym jej przenoszeniem.

Walizka dla małej podróżniczki

Jeżeli kupujemy walizkę dla córeczki, powinniśmy również pamiętać o płci naszej pociechy. Każda mała księżniczka będzie wniebowziętą oraz dumną podróżniczką, gdy dostanie do ręki różową walizeczkę (lub w jej ulubionym kolorze) albo opatrzoną w jej ulubionych bohaterów z bajek.

Warto kierować się takimi szczegółami podczas wyboru walizki dla dziewczynki, ponieważ tym samym możemy zachęcić córkę do samodzielnego noszenia swojego bagażu, a jest to niezwykle pomocne podczas wycieczek, gdyż sami zazwyczaj nie mamy wolnych rąk.

Jaką walizkę dla dziewczynki wybrać?

Jeżeli poszukujemy bagażu dla kilkuletniego dziecka opcja jeżdżącej walizki Trunki Terrance jest bardzo trafiona. Walizeczka dostępna jest w wielu, ładnych kolorach i deseniach, zaprojektowanych specjalnie po to, aby dać radość najmłodszym.

Posiada atrakcyjny wygląd oraz cztery kółeczka i sznurek, dzięki czemu nie trzeba jej nosić, a dziecko śmiało może samodzielnie ciągnąć. Jeżeli pociecha się zmęczy, Trunki Terrance jest na to przygotowana. Walizka jest tak zaprojektowana, że dziecko może na niej usiąść na specjalnie wyprofilowanym siedzeniu, trzymać się uchwytów, a rodzic może ciągnąć małego podróżnika za pomocą sznurka. Jest to chyba najlepsze rozwiązanie dla najmłodszych podróżników. Wymiary walizki to: 46x21x31 cm. Walizka jest lekka oraz trwała – utrzyma dziecko do 50 kg.

Prawdziwym hitem wśród walizek dla dziewczynek, są walizki firmy Wittchen, kolekcji Travel Kids. Walizki mają ładne, dziewczęce wzory, posiadają dwa kółka oraz wysuwany uchwyt. Walizki są bardzo trwałe, ich wymiary to: 47x30x20 cm. Ciekawą propozycją dla najmłodszych podróżniczek to firma Littlelife, proponująca walizki dla dziewczynek, z wysuwaną rączką oraz na gumowych kółkach. Walizki mają unikatowe kształty oraz wzory, cieszące oko każdej pociechy. Wykonane są z grubej, przyjemnej w dotyku tkaniny. Walizka ma wymiary: 35x45x25 cm. Producent daje gwarancje komfortu bezpieczeństwa dziecka oraz jego wygody, a to jest bardzo istotne.

4.2/5 - (liczba ocen: 15)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.