5 najlepszych miejsc na urodziny dla dzieci w Żary

urodziny dla dzieci żary

Organizacja urodzin dla dzieci w Żarach nie powinna sprawić większych problemów. Jest bowiem bardzo wiele miejsc, w których można zorganizować tego typu imprezy, licząc na niezapomniane wrażenia i moc atrakcji.

1. Figlolandia

Figlolandia to niezwykle interesujące miejsce, zapewniające dzieciom atrakcje i zabawę na długi czas. Jeśli chodzi o organizację urodzin, do dyspozycji gości są specjalnie do tego przygotowane salki, w których goście mogą delektować się poczęstunkiem. Oczywiście organizacja wszystkich elementów urodzin jest w zakresie obsługi sali zabaw. Dzieci mogą korzystać z atrakcji takich jak małpi gaj czy basen z kulkami. Miejsce doskonale nadaje się zwłaszcza na organizacje urodzin dla młodszych dzieci.

2. Ninja Park

Ninja Park Żory to doskonałe miejsce na organizację urodzin dla dzieci w każdym wieku. Miejsce bowiem zapewnia atrakcje zarówno dla młodszych, jak i dla starszych dzieci. W przypadku chęci organizacji urodzin można liczyć na przygotowanie przez obsługę słodkiego poczęstunku dla gości jak również miejsc dla rodziców. Przyjęcie odbywa się w specjalnym pokoju urodzinowym, a jubilat może liczyć również na otrzymanie prezentu. Oczywiście poza atrakcjami w pakiecie, rodzice mogą skorzystać z dodatkowych atrakcji dla swojej pociechy i gości.

3. Studio Wrażeń

Studio Wrażeń Żory to miejsce idealne na organizowanie urodzin dla dzieci w każdym wieku. Do dyspozycji gości jest nie tylko sala, ale również ogród. Rodzice mogą wybrać dla swojego dziecka urodziny tematyczne, wówczas zarówno przystrojenie sali i ogrodu jak też atrakcje są dostosowywane do tematyki imprezy. Podczas imprezy dzieci mają zapewnione ciekawe gry i atrakcje, które pomogą im również poznać wiele ciekawych, naukowych faktów.

4. Twinpigs Park Atrakcji

Twinpigs to niezwykle ciekawy park atrakcji. Znaleźć w nim można ponad 50 atrakcji, które utrzymane są w ciekawej tematyce. Utrzymane jest głównie w tematyce Dzikiego Zachodu, szczególnie jak chodzi o budynki i wystrój Parku. Park bez problemu jest w stanie zorganizować wiele przyjęć i atrakcji, w tym również właśnie przyjęcia urodzinowe. W takiej sytuacji wszystkie szczegóły imprezy są ustalane indywidualnie, aby jak najlepiej dostosować je do oczekiwań jubilata i jego gości. Twinpigs jest atrakcją otwartą sezonowo, warto o tym pamiętać rezerwując termin na urodziny.

5. Figloraj A-ku-ku

Figloraj A-ku-ku to ciekawa oferta dla wszystkich maluchów. Miejsce dostosowane do zabawy dla dzieci w różnym wieku, szczególnie najmłodszych, to również doskonałe miejsce na organizowanie urodzin. Ciekawe pakiety urodzinowe pozwalają bez problemu wybrać najlepszą ofertę dla jubilata i jego gości.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.