10 najlepszych miejsc na urodziny dla dzieci w Rudzie Śląskiej

urodziny dla dzieci ruda śląska

Mały solenizant ma wielkie potrzeby – wie o tym doskonale większość rodziców. Jak urządzić przyjęcie urodzinowe, które pozwoli dziecku spędzić czas w ciekawy sposób? Jakie atrakcje będą najlepsze dla małych gości? Oto 10 miejsc w Rudzie Śląskiej, w których organizacją przyjęcia dla dziecka zajmą się profesjonaliści.

1. Sala Zabaw Safari

Safari to popularna sala zabaw dla dzieci, w której maluchy mogą korzystać z dobrej zabawy i licznych atrakcji. Mali solenizanci mogą tu wybrać jeden z sześciu pakietów urodzinowych. Są to m.in. Fiesta Lwa z poczęstunkiem i takimi atrakcjami, jak malowanie buziek i zabawy z animatorem oraz Uczta Słonia z dodatkowymi niespodziankami (m.in. wizytą maskotki).

2. Sala Zabaw Akuko

Akuko to kolejna sala zabaw, w której organizowane są przyjęcia urodzinowe dla dzieci. Mali goście mogą skorzystać z urodzinowej salki urządzonej w wybranym stylu (np. piłkarskim), czeka też na nich wydzielona sala z takimi atrakcjami, jak zjeżdżalnie, trampoliny i baseny z kulkami. Rodzice podczas imprezy mogą przebywać w osobnej sali ze świadomością, że ich dzieci mają zapewnione odpowiednią opiekę.

3. Sala Zabaw Maxymek

Maxymek to nowoczesna sala zabaw, która jest częścią centrum fitness. Dzięki temu rodzice mogą spokojnie trenować, a ich pociechy miło spędzają czas na zabawie z rówieśnikami. Sala ta świetnie sprawdza się też jako miejsce organizacji urodzinowych przyjęć, w trakcie których dzieci mogą korzystać z wydzielonej sali, poczęstunku i profesjonalnej opieki. A co z zabawą? Na brak niespodzianek mali goście nie będą narzekać, a wspólne gry i zabawy pozwolą im miło spędzić czas w sali.

4. Pink Bowling & Club

Pink Bowling & Club to miejsce kuszące bogatą ofertą, w której znalazły się m.in. imprezy dla dzieci. Maluchy mogą tu skorzystać z wydzielonej salki z odpowiednim wystrojem i wybranym poczęstunkiem, opieki animatora oraz zabawy na placu zabaw. Pakiety urodzinowe można poszerzyć o grę w kręgle, co spotyka się z bardzo dużym zainteresowaniem małych gości.

5. Pokoju 13

Pokoju 13 to teren idealne dla miłośników rekreacji na świeżym powietrzu oraz gier zespołowych. Na gości czeka tu tyrolka, ścianka wspinaczkowa oraz miejsce do gry paintball. Gry terenowe, symulatory wyścigów oraz plac budowy, na którym młodzi goście mogą stać się wielkimi konstruktorami – oto wybrane pomysły na urodzinową zabawę dla dziecka i jego znajomych.

6. Aquadrom

Aquadrom to popularny park wodny, z którego aktywni mieszkańcy Rudy Śląskiej korzystają bardzo chętnie. To również świetne miejsce dla dzieci, dla których przygotowano strefę bezpiecznej zabawy. Zatoka Bajtel jest też dobrym miejscem na urodziny dla dziecka, a mini przyjęcie połączone z zabawą w wodzie może okazać się idealną ofertą i dla maluchów, i dla nieco starszych dzieci.

7. Przejażdżki Offroad — Ruda Śląska

Miłośnicy samochodów terenowych docenią imprezy, których główną atrakcją są przejażdżki offroad. Jak wygląda przyjęcie urodzinowe w tym miejscu? Ognisko, przejażdżka jeepem, strzelanie z paintball do celu oraz wspólne wyciąganie samochodu w błota – oto wybrane zabawy, z jakich można tu skorzystać w ramach przyjęcia urodzinowego.

8. Baśniogród – Sala Zabaw

Urodziny w Baśniogrodzie to kolejna propozycja, z której mogą skorzystać mali solenizanci z Rudy Śląskiej. Czekają to specjalne sale z poczęstunkiem, w których dodatkowo można bawić się z animatorami. Motywem przewodnim imprezy może być ulubiona bajka dziecka, np. Kraina Lodu, Bob Budowniczy lub Strażak Sam.

9. Golden Kids

Golden Kids to kolejna sala zabaw, która skutecznie przyciąga małych solenizantów. Jak może wyglądać przyjęcie urodzinowe w tym miejscu? Wspólny posiłek i zabawy z animatorem to podstawa. Można tu skorzystać z malowania buziek, zabaw z balonami lub wizyty maskotki, można też wybrać menu. Dzięki temu każda impreza dostarczy maluchom wiele radości.

10. Sala Zabaw Urwis

Urwis przyciąga basenami z piłkami, Małpim Gajem i ciekawą ofertą zajęć, dzięki którym maluchy nie będą mogły w tym miejscu narzekać na nudę. Sala Zabaw Urwis jest dobrym miejscem na indywidualną wizytę, jest też świetnym miejscem dla tych opiekunów, którzy chcą zorganizować udane przyjęcie urodzinowe dla dziecka. Poczęstunek, zabawy z animatorem – oto oferta, której trudno się oprzeć.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.