5 najlepszych miejsc na urodziny dla dzieci w Pruszkowie

urodziny dla dzieci pruszkow

Chcąc zorganizować dziecku urodziny w Pruszkowie, wyszukanie odpowiedniego miejsca nie powinno być najmniejszym problemem. Warto poznać kilka z nich, aby móc szybciej dokonać wyboru.

1. Ocean Wrażeń – klubokawiarnia i sala zabaw dla dzieci

Klubokawiarnia i sala dla dzieci Ocean Wrażeń to doskonałe miejsce na organizacje urodzin. Podczas gdy dzieci korzystają z atrakcji, rodzice bez problemu mogą wypić kawę i zrelaksować się. Program zabaw w czasie urodzin jest bardzo urozmaicony, dostosowany do wieku dzieci uczestniczących w imprezie. W ciepłe dni bez problemu można skorzystać z przyległego ogrodu.

2. Fikołki – Nowa Stacja Pruszków

Fikołki to niezwykle ciekawa sala zabaw dla dzieci, zlokalizowana w centrum handlowym Nowa Stacja. Dzięki szerokiej ofercie, bez problemu można tam zorganizować urodziny dla dzieci w każdym wieku. Zazwyczaj wybierany jest motyw przewodni urodzin, który wyznacza nie tylko wystrój miejsca, ale również dobrane atrakcje i animacje dla gości. Można skorzystać z proponowanych pakietów jak też samodzielnie wybrać wszystkie szczegóły uroczystości.

3. Aladyn – sala zabaw dla dzieci

Sala dla dzieci Aladyn to bardzo interesujące miejsce na organizację urodzin. Znajduje się tam specjalna salka urodzinowa, w której organizowane są tego typu uroczystości. Głowna sala zabaw to wiele atrakcji, jak niewielki park linowy czy basen z kulkami. Ciekawą atrakcją jest również sala doświadczania świata. Jest również specjalny kącik dla rodziców, w którym mogą czekać, aż ich pociechy skończą zabawę.

4. Bajkowy Raj

Sala zabaw Bajkowy Raj to miejsce przeznaczone dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat. chcąc zorganizować urodziny dla dziecka, warto pamiętać o tym, iż właśnie dzieci w tym przedziale będą się tam najlepiej bawić. Baseny z kulkami czy zjeżdżalnie to tylko niektóre z atrakcji, które można znaleźć w tym miejscu. Decydując się na organizacje urodzin można skorzystać z oferty poczęstunku i animacji dla dzieci.

5. Źródło

Źródło to niezwykle interesujące miejsce. Funkcjonuje tam bowiem przedszkole, ale bez problemu można również zorganizować urodziny swojej pociechy. Trzeba jednak pamiętać, iż imprezy urodzinowe organizowane są wyłącznie w soboty. W czasie trwania urodzin dzieci mają zapewniane ciekawe gry i zabawy tematyczne, zgodne z wybranym motywem przewodnim. Jeśli w czasie urodzin dzieci wykonają prace plastyczne, wszystkie efekty zabierają do domu.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.