10 najlepszych miejsc na urodziny dla dzieci w Poznaniu

urodziny dla dzieci poznań

Chcesz przygotować najlepsze urodziny dla swojego malucha i nie wiesz, gdzie warto zrobić przyjęcie w Poznaniu? Sprawdź miejsca, które wydają się najlepsze podczas organizacji ważnego wydarzenia w życiu twojego dziecka.

1. Blubry – Poznańskie legendy w 6D

Zapewnij dzieciom wyjątkową zabawę w 6D, które przybliżą im tematykę poznańskich legend. Animatorki czuwają nad całym przebiegiem zabawy, której zwieńczeniem jest tort oraz urodzinowa impreza.

2. Akademia Twórczego Rozwoju

Akademia Twórczego Rozwoju to kilka tematycznych urodzin, które są połączone z nauką oraz magią i przygodami. Szeroka oferta urodzinowa przypadnie do gustu wielu rodzicom oraz dzieciom.

3. Tajemniczy Pokój Zagadek

Jeśli twoje dziecko uwielbia zagadki detektywistyczne oraz rozwiązywanie zadań wspólnie ze znajomymi, to zorganizuj urodziny w stylu przygodowym w Pokoju Zagadek. Nad całością zabawy czuwają animatorki, które wspierają dzieci w rozwiązywaniu kolejnych zadań.

4. Concordia Design

Sztuka, malarstwo oraz tworzenie nowych zabawek jest bliskie twojemu dziecku, to zorganizuj urodziny w Concordia Design. Każde z zaproszonych dzieci będzie miało tu szansę, aby stać się ważnym elementem całej artystycznej układanki. Mali artyści przygotują swój własny spektakl, który później mogą przedstawić rodzicom.

5. Laboratorium Nauki i Zabawy „SUPEŁ”

Urodziny dla małego naukowca możesz zorganizować w Laboratorium Nauki i Zabawy. Urodziny w klimacie eksperymentów, gdzie Jubilat staje się naukowcem wprowadzającym swoich gości w niezwykłą przygodę, to coś, co zostanie zapamiętane na lata.

6. O’kuchnia

Jeśli wspólnie z maluchem uwielbiacie spędzać czas w kuchni, to idealnym przyjęciem urodzinowym będą warsztaty kulinarne w O’kuchnia. Dzieci mogą wybrać ulubioną potrawę i wspólnie ją przygotować.

7. Pyrland park linowy

Dla aktywnych i szalonych dzieci należy zorganizować urodziny w Parku Linowym Pyrkland. To miejsce, gdzie dzieci spędzą czas w duchu rywalizacji fair play, ale również wsparcia w wykonywaniu najtrudniejszych zadań. Nad całością imprezy czuwają instruktorzy.

8. Małpi Gaj

Jeśli twoje dzieci uwielbiają zabawy w kulkach oraz na zjeżdżalniach to idealnym miejscem będzie Plac Zabaw – Małpi Gaj

9. Familiy Cafe

Możesz również zorganizować urodziny w kawiarni Family Cafe. Dzieci mogą tam odpocząć po wyczerpującej zabawie lub możesz zorganizować atrakcje dla dzieci wraz z animatorkami.

Znasz jeszcze jakieś miejsca na urodziny dla dzieci w Poznaniu? Gdzie urządzić nietypowe urodziny dla dzieci? Podziel się nimi w komentarzu.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.