10 najlepszych miejsc na urodziny dla dzieci w Olsztynie 🎈

urodziny olsztyn

Olsztyn to miasto pełne atrakcji dla dzieci – szczególnie tych, które lubią nowe wyzwania. Miasto Kopernika zachwyca, a maluchy mogą tu korzystać z wielu ciekawych propozycji spędzenia wolnego czasu. Jakimi atrakcjami Olsztyn może oczarować małych solenizantów? W jakich miejscach można urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe?

1. Ale Zebra Olsztyn Centrum Rozrywki

Automaty do gry, rozgrywki laserowe i pyszne przekąski – oto recepta na udaną imprezę urodzinową. Mali goście mogą liczyć na doskonałą zabawę w wirtualnej rzeczywistości, mogą też stoczyć  bitwę na Arenie Laser TAG oraz skorzystać z wybranych automatów do gry. Można tu również odpocząć przy poczęstunku lub poszerzyć imprezę o karaoke. Możliwości jest sporo, zatem każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego.

2. Eranova. Miejsce Kreatywnej Aktywności

Eranova to zajęcia fitness, nauka tańca i restauracja z bogatym menu. Miejsce to posiada również sporo atrakcji dla dzieci, które mogą tu korzystać z oryginalnych ofert urodzinowych. Urodziny dla maluchów to dwie godziny wspólnych gier i zabaw, dopasowanych do wieku uczestników. Disco Fun dla „starszaków”, Sportowa Olimpiada Urodzinowa lub Kosmiczna Przygoda – oto wybrane scenariusze, na jakie można postawić w tym miejscu.

3. Akademia. Dobre kursy dla dzieci w Olsztynie

Akademia to miejsce przyciągające bogatą ofertą zajęć pozalekcyjnych (np. kursami szybkiego czytania) oraz ciekawymi scenariuszami urodzinowych przyjęć z nauką w roli głównej. Jak może wyglądać taka impreza? Jej główną atrakcją mogą się stać klocki LEGO lub naukowe eksperymenty, dopasowane do wieku i umiejętności uczestników. Każda impreza to moc wrażeń i opieka animatora, dzięki któremu rodzice nie muszą się martwić o bezpieczeństwo pociech.

4. Laborki – zajęcia naukowe dla dzieci

Laborki to idealne miejsce dla młodych miłośników nauki, na których czeka to bogata oferta warsztatów.  W tym miejscu można również zorganizować przyjęcie urodzinowe, podczas którego dzieci będą mogły stworzyć własne mydełka lub czekoladki. Czeka też bogata oferta zabaw sensorycznych, dzięki którym nuda w czasie przyjęcia nikomu nie zagrozi.

5. Park Trampolin 7 Jump Street

Olsztyński park trampolin to moc atrakcji dla aktywnych osób w każdym wieku. Dla młodych osób to idealne miejsce na urodzinowe przyjęcie, podczas którego smaczny poczęstunek jest równie ważny, jak dobra zabawa. Kącik urodzinowy na wyłączność, 2 godziny zabawy i upominki dla wszystkich gości – oto podstawowy pakiet, z jakiego mogą tu skorzystać jubilaci.

6. Park Przygody „SNIPER”

SNIPER to park dla miłośników przygód w każdym wieku. Na dzieci czeka tu m.in. piaskownica archeologiczna, mini golf oraz strefa dmuchańców. Strzelnica, park linowy oraz baseny wypełnione piłkami – oto kolejne propozycje dla najmłodszych gości. Urodziny w takim miejscu to moc dobrej zabawy oraz dodatkowe atrakcje, np. grill.

7. Kreatidu

Kreatidu to miejsce, w którym dzieci mogą spędzić wolny czas w kreatywny sposób, a jednocześnie skorzystać z wielu ciekawych propozycji – w tym przyjęć urodzinowych. Impreza taka może przebiegać według wybranego scenariusza. Miłośnicy zagadek mogą zostać uczniami Sherlocka Holmesa, miłośnicy nauki mogą wcielić się w rolę szalonych naukowców. Urodziny taneczne lub artystyczne, urodziny z zajęciami sensorycznymi – oto kolejne propozycje dla kreatywne urodziny.

8. Warmiolandia Mądre Klocki

Warmiolandia Mądre Klocki to połączenie sali zabaw z królestwem klocków. Tu każde dziecko może budować ciekawe domy i zamki, może też wznosić skomplikowane konstrukcje z popularnych klocków LEGO. Interaktywna ściana, strefa robotyki – oto kolejne propozycje dla młodych gości. Przyjęcie urodzinowe w takich warunkach to moc niezapomnianych wrażeń i wyzwań, nic więc dziwnego, że młodzi solenizanci zaglądają tu tak chętnie.

9. Warmiolandia Miasto Dzieci

Warmiolandia to popularna sala zabaw, w której na jubilatów czeka kilka pakietów urodzinowych. Można postawić na „Dzielnicę Wspinania” (z zajęciami na ściance wspinaczkowej), można wybrać „Miejskie Laboratorium” (z zajęciami z fizyki). Bańki mydlane, malowanie buziek i zabawa przy muzyce – oto kolejne atrakcje, dzięki którym dzieci spędzą tu czas w przyjemny sposób.

10. Fabryka Przygód – sala zabaw dla dzieci

Urodziny w Fabryce Przygód to doskonała zabawa na wielopoziomowej konstrukcji i torach przeszkód, poczęstunek w salce urodzinowej oraz gry z animatorami. Każdą imprezę można wzbogacić o dodatkowe atrakcje, np. malowanie buziek lub zabawy z balonami.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *