5 najlepszych miejsc na urodziny dla dzieci w Chełmie

urodziny dla dzieci chełm

Chełm to miejsce, w którym bez problemu można znaleźć interesujące miejsca na organizacje urodzin dla dzieci.

1. Fikolandia

Fikolandia to miejsce, w którym z pewnością można zorganizować niezapomniane urodziny. W cenę imprezy wchodzi wynajęcie salki urodzinowej, oczywiście odpowiednio przystrojonej. Ponadto goście mogą korzystać ze wszystkich atrakcji, takich jak piłkarzyki, cymbergaj czy małpi gaj. Można również zamówić dla dzieci opiekę animatora i wiele innych, ciekawych atrakcji.

2. Luppo Puppo

Luppo Puppo to niezwykle interesujące i ciekawe miejsce, szczególnie dla młodszych dzieci. Baseny z kulkami, zjeżdżalnie czy małpi gaj pozwalają bowiem na długą i niezapomnianą zabawę. Urodziny w tym miejscu to z pewnością doskonała zabawa dla wszystkich, zwłaszcza że na takie okazje przeznaczone są specjalne salki. Rodzice mogą skorzystać zarówno z gotowych pakietów urodzinowych jak też zdecydować się na wybranie własnego programu imprezy.

3. Jump Planet

Jump Planet Chełm to wciągający Park Trampolin, który zapewni wyskokową rozrywkę. Doskonale będą się tam bawić na imprezach urodzinowych szczególnie starsze dzieci. Na czas trwania imprezy goście korzystają ze specjalnej salki, mają również zapewnioną poczęstunek jak też opiekę profesjonalistów. Jeśli dzieci nudzą się na salkach zabaw, z pewnością to miejsce będzie doskonałe do organizacji urodzin.

4. Animini sala zabaw

Sala zabaw Animini to nie tylko odpowiednio dostosowane do potrzeb dzieci i bezpieczne miejsce, ale również profesjonalna opieka. Młodsze dzieci doskonale będą się bawić podczas starannie zorganizowanej imprezy urodzinowej, dzięki czemu na długi czas zapadnie ona w ich pamięci. Rodzice mogą skorzystać z kilku pakietów, wśród których jest również ten, w którym sam zapewniają poczęstunek. To doskonała opcja na przykład dla dzieci na specjalnej diecie.

5. Piłeczki Chełm

Piłeczki to sala zabaw, w której, jak sama nazwa pozwala się domyślić, królują baseny z piłeczkami i podobne atrakcje. Z pewnością więc urodziny w tym miejscu będą niezapomniane i pełne wrażeń. Różnorodne pakiety pozwalają wybrać najlepiej dopasowany do oczekiwań nie tylko rodziców, ale również dziecka.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.