10 Najlepszych Sal Zabaw dla Dzieci w Szczecinie

sala zabaw w szczecinie

Szczecin jest stolicą i największym miastem województwa zachodniopomorskiego. Ze względu na liczne zabytki, bliską odległość do Morza Bałtyckiego oraz kulturalne imprezy miasto to tłumnie odwiedzane jest przez turystów z kraju i nie tylko.

Znajduje się tutaj również wiele atrakcji dla dzieci, na przykład w postaci kolorowych sal zabaw. Które z nich warto odwiedzić? Poniżej znajduje się lista najlepszych.

1. Powerland

Powerland to przestronna sala zabaw w Szczecinie, na terenie której znajdują się atrakcje stworzone z myślą o dzieciach w wieku od dwóch lat do dwunastego roku życia. Znajduje się tutaj strefa trampolin i basenów wypełnionych piankami, w których dzieci z radością szaleją, a także osobne pomieszczenie, w którym można zorganizować urodziny dziecku. Ponadto na terenie sali stworzono pełen przeszkód małpi gaj, garaż pełen samochodzików, a także boiska.

2. Madagaskar

Madagaskar to sala zabaw zlokalizowana w pobliżu Galerii Kaskada. Została stworzona nie tylko z myślą o świetnej zabawie, ale również z myślą o edukacji i rozwoju. Na jej terenie znajdują się tor przeszkód, dmuchany zamek, zjeżdżalnie, trampoliny, ściana wspinaczkowa czy basen z kulkami. Można tutaj zorganizować urodziny malucha, podczas których dzieci będą bawiły się pod okiem czujnych opiekunów.

3. Sala zabaw Hopsa-Hopsa

Sala zabaw Hopsa-Hopsa to miejsce stworzone z myślą o energicznych kilkulatkach, które uwielbiają świetną zabawę. Na terenie kompleksu znajdują się między innymi konstrukcje zabawowe z tunelami i labiryntem, zjeżdżalnie, mały stół do gry w ping ponga czy baseny z piankowymi bloczkami. Cała zabawa jest bezpieczna i przebiega pod czujnym okiem wykwalifikowanych opiekunów, którzy dbają o to, aby czas spędzony na miejscu zawsze był wyjątkowo miły.

4. Bawialnia „ale urwis!”

Bawialnia „ale urwis!” to miejsce, w którym kilkuletnie dzieci znajdą wszystko to, czego im trzeba do dobrej zabawy. Znajdują się tutaj zarówno różnego rodzaju huśtawki, jak i zjeżdżalnie, baseny z kulkami, zamykane domki z miękkich materiałów i mnóstwo samochodzików. Na terenie sali zabaw można zorganizować urodziny dla dziecka z atrakcyjnym i zdrowym poczęstunkiem, a animatorki prowadzą ciekawe zajęcia kreatywne, które rozwijają arystyczne umiejętności i pozwalają dzieciom integrować się z równieśnikami.

5. Kulkowo 

w Galerii Kaskada to sala zabaw, której nazwa zobowiązuje. W związku z tym królują tutaj basen wypełniony kulkami, do którego można zjechać z długiej zjeżdżalni. Ponadto znalazło się tutaj miejsce na tunele, dmuchańce i kolorowe ławeczki, na których dzieci mogą odpocząć w trakcie intensywnej zabawy.

6. Zabawialnia

Zabawialnia to nowocześnie wyposażona sala zabaw, na której znajdują się największe atrakcje tego rodzaju miejsc. Nie mogło więc zabraknąć zaawansowanych konstrukcji zabawowych z tunelami, zjeżdżalni o różnej długości, huśtawek, basenów z kulkami czy mniejszych zabawek, które służą do tradycyjnych zabaw w grupie.

7. Vito i Bella House

Vito i Bella House to innowacyjny kompleks podzielony na kilka stref zabawy. Znajdują się tutaj liczne konstrukcje zabawowe, które pozwalają na wiele godzin świetnej zabawy, jak i strefa prawdziwego miłośnika gier. Ponadto odtworzono tutaj barwną i pełną niespodzianek dżunglę. Na miejscu można również zorganizować atrakcyjne urodziny dla dziecka, podczas których dzieci mogą bawić się w udekorowanej sali, zjeść słodki poczęstunek i korzystać ze wszystkich atrakcji. Każdy uczestnik imprezy urodzinowej otrzymuje imienną naklejkę na pamiątkę.

8. Zabawa i Kawa

Zabawa i Kawa to punkt należący do sieci o tej nazwie. W miejscu tym połączono kawiarnię z placem zabaw dla dzieci, dzięki czemu rodzice mogą zająć się swoimi sprawami, podczas gdy maluchy korzystają z wielu atrakcji takich, jak baseny z kulkami, zjeżdżalnie, huśtawki czy stoliczki, przy których można rysować. Na miejscu można zamówić różnego rodzaju napoje i skosztować jednego z wielu znakomitych deserów.

9. Klubik Malucha

Klubik Malucha to nowocześnie wyposażona sala zabaw, na terenie której znajdują się niskie stoliczki, które świetnie sprawdzą się podczas twórczych zajęć i rysowania, a także kolorowe domki, tunele i mnóstwo zabawek. Na terenie kompleksu odbywają się warsztaty z ceramiki oraz zajęcia plastyczne, które rozwijają manualne zdolności. Ponadto dzieci mogą wziąć udział w zajęciach z języka angielskiego, które podczas zabawy pozwolą im poszerzyć swoje słownictwo. W niektórych zajęciach dzieci mogą wziąć udział wraz ze swoimi rodzicami, co stanowi ciekawą alternatywę dla wspólnie spędzanego czasu w domu.

10. Kids Arena

Kids Arena to nowocześnie urządzony kompleks, na terenie którego znajdują się różnego rodzaju dmuchańce, zjeżdżalnie, huśtawki i konstrukcje zabawowe, z których można zjechać do basenów wypełnionych kolorowymi kulkami. Kompleks podzielony jest na strefy dla najmłodszych dzieci, jak i strefę sportową czy też bajkową. Dzieci mogą wziąć udział w licznych zajęciach prowadzonych przez wykwalifikowanych animatorów, dzięki czemu w trakcie zabawy zdobywają nowe umiejętności.

5/5 - (liczba ocen: 1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.