Pobyt idealny w spa

Pobyt szyty na miarę

Opóźnienie – na zasadzie uprzejmości, należy przybyć co najmniej 15-20 minut przed planowanym spotkaniem w spa. Pozwoli to na odpoczynek, zmianę ubrania i kilka chwil, aby zrelaksować się przed wspaniałym spa.

Chcesz być w stanie uzyskać pełne efekty tego szczególnego dnia? Pędzenie i przybycie późno niestety ograniczy czas na twoje leczenie, co sprawi, że poczujesz napięcie, nerwowość i uniemożliwia Ci korzystanie z tej błogiej okazji. Twoje leczenie musi zakończyć się na czas, aby następna usługa gościa nie była opóźniana.

Zmiany w spotkaniu – usługi SPA są zarezerwowane z wyprzedzeniem kilku miesięcy. Jeśli musisz anulować lub zmienić godzinę spotkania, kontaktuj się 24-48 godzin przed zaplanowanym czasem, aby uniknąć opłat. Upewnij się, jakie są zasady anulowania i zmiany terminów spa. W przeciwnym razie może się okazać, że zapłacisz za pełną kwotę.

Nie wszystkie uzdrowiska pozwalają przywieźć własne szlafroki lub kapcie do spa. Dowiedz się z wyprzedzeniem, czy pozwolą na zabiegi w swojej bieliźnie lub kostiumi kąpielowym, jednakże proszę zrozumieć, że nie oni ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub plamy na Twoich rzeczach. W celu ochrony odzieży, większość uzdrowisk oferuje jednorazową bieliznę, szlafrok i kapcie podczas pobytu w spa.

Rzeczy wartościowe – sprawdź, czy spa zapewnia bezpieczne szafki, prysznice i różne przedmioty osobiste do użytku. Polecam depozyt na biżuterię. Nigdy nie wkładaj jej do szafy! Szaleńcze poszukiwania w zakamarkach w pokoju zabiegowym stwarza stres wszystkim zaangażowanym. Proszę nie przynosić cennych przedmiotów do spa, ponieważ personel nie może ponosić odpowiedzialności za utratę lub uszkodzenie takich przedmiotów.

Golenie – Jeśli musisz się golić (szczególnie brodaci mężczyźni), zrób to co najmniej dwie godziny przed wizytą w spa. Jeśli zarezerwowałeś peeling, gorąco polecam golenie na dzień przed.

Proszę wyłączyć wszystkie telefony komórkowe przed wejściem do spa. Spa to oaza spokoju. Pamiętaj, aby inni cieszyli się spokojnymi chwilami i staraj się, aby wielkość rozmów była bardzo cicha. Pamiętaj, że większość uzdrowisk to środowisko wolne od dymu.

Żywność i napoje. Zaplanuj posiłki lub przekąski co najmniej godzinę przed zabiegiem uzdrowiskowym. Pij wodę, zwłaszcza jeśli terapie cieplne są częścią pakietu uzdrowiskowego. Bądź świadomy tego, co wkładasz do swojego ładnego, czystego ciała po zabiegach uzdrowiskowych, zwłaszcza cukrów, wysokich tłuszczach, kofeinie i co najważniejsze, alkoholu – mogą one mieć silniejszy wpływ na Ciebie niż zwykle. Toksyny, które nie są wypłukiwane z organizmu, mogą zostać ponownie wskrzeszone. Pić więcej wody.

4.4/5 - (liczba ocen: 5)

Liczba komentarzy: 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.