Jak zarabiać przez internet podczas podróżowania

Kiedy ludzie dowiadują się, że jesteśmy pełnoetatowymi podróżnikami, jedno z pierwszych pytań, które zadają, brzmi: Jak zarabiać pieniądze?

Tak właśnie wygląda internet. W dzisiejszych czasach możliwości online są wszędzie. Niektóre z nich dają nam pasywne dochody, co oznacza, że jesteśmy w stanie zarabiać nawet w podróży. Nawet gdy zwiedzamy plażę, nasze blogi są w stanie gromadzić fundusze, które wykorzystamy na kolejną wycieczkę. To piękny rytm życia.

Pisz artykuły dla innych

Pisz artykuły dla innych

W zależności od poziomu umiejętności pisania. Na początku nie będzie Ci to opłacało się zbytnio, zwłaszcza jeśli masz niewielkie portfolio. Ale, jak wszystko inne, można to budować w miarę upływu czasu.

Można również zrobić wiele innych rzeczy związanych z pisaniem, takich jak copywriting lub innych treści związanych ze sprzedażą. Zrób należytą staranność, aby dowiedzieć się, jakie są stawki za pisanie artykułów, jeśli poważnie myślisz o zarabianiu pieniędzy online za pomocą tej metody.

Wynajem mieszkania na AirBnB

Wynajem mieszkania na AirBnB

Wynajmij całe mieszkanie lub tylko pokój w AirBnB. Jest to prosty i skuteczny sposób zarabiania pieniędzy online, zwłaszcza w perspektywie krótkoterminowej. Choć nie będziesz bogaty robiąc to, możesz generować od kilkuset złotych miesięcznie. A jeśli mieszkasz w poszukiwanej miejscowości turystycznej, to na pewno masz szczęście.

Zapoznaj się z innymi ofertami w Twoim mieście na AirBnB i sprawdź, jaka jest stawka za takie miejsce jak Twoje. Można też po prostu wynająć pokój lub nawet łóżko we wspólnym pokoju. W rzeczywistości, tak właśnie zaczęło działać AirBnB. Jednak na początku może okazać się to trudne bez recenzji, ale tak długo, jak będziecie naprawdę dobrze dbać o swoich gości i dostarczyć mnóstwo korzyści, recenzje w końcu się pojawią.

Stwórz aplikację

Stwórz aplikację

Tak, to jest o wiele bardziej techniczne. Jeśli nie posiadasz odpowiednich umiejętności, będzie to gigantyczne przedsięwzięcie. Ale aplikacje są również doskonałym źródłem pasywnego dochodu, gdy robisz to we właściwy sposób. Możesz dotrzeć do szerokiej rzeszy użytkowników smartfonów, budując wspaniałą aplikację. Jest to też biznes przyszłościowy ponieważ coraz więcej osób na całym świecie ma smartfony. Pomyśl o Azji i Afryce.

Jeśli nie masz umiejętności, musisz zatrudnić kogoś, kto pomoże Ci stworzyć wspaniałą aplikację. Ale najpierw trzeba wymyślić pomysł. Wykonaj badanie rynku i analizy, aby stworzyć odpowiednią aplikację. Kto nie próbuje ten nie ma.

Sprzedaż zdjęć online w internecie

Sprzedaż zdjęć online w internecie

Jeśli jesteś fotografem i masz sporo pięknych zdjęć, możesz rozważyć sprzedaż ich za pośrednictwem takich stron jak iStockPhoto czy Shutterstock, dwóch największych źródeł zdjęć online dla firm i blogerów. Nie wymaga to zbyt wiele wysiłku, ale aby odnieść sukces, potrzebna jest kreatywność i wytrwałość.

Próbując sprzedawać zdjęcia w internecie, spotykamy się z silną konkurencją, ale jest to również doskonała metoda generowania pasywnego dochodu. Jeśli możesz licencjonować swoje zdjęcia lub sprzedawać je jako fotografie stockową, nie musisz wykonywać dodatkowej pracy, aby wygenerować dochód z tej sprzedaży po ich opublikowaniu w Internecie. Wystarczy odebrać płatności.

Twórz tutoriale na YouTube

Rób tutoriale na YouTube

Z pewnością jest to długoterminowa strategia i nie będziesz bogaty z dnia na dzień, ale tworzenie angażujących i dobrze przemyślanych tutoriali wideo i umieszczanie ich na stronach takich jak YouTube może sprawić, że w dłuższej perspektywie czasowej będziesz miał dochód pasywny w zależności od tego, jak dobrze filmy te są oglądane.

Znajdź niszę i trzymaj się jej. Zbuduj kanał YouTube i znajdź coś, co możesz zrobić, doda wartości ludziom, którzy mogą być zainteresowani tą niszą. Należy jednak pamiętać, że będzie to wymagało znacznego nakładu czasu, zanim w ogóle się to zwróci. Tutoriale mogą być na temat tworzenia stron www, obsługi photoshopa, premiere pro czy innego specjalistycznego programu, pozycjonowania, fotografii, filmowania czy innej kreatywnej lub technicznej dziedziny.

Kursy edukacyjne na Udemy

Kursy edukacyjne na Udemy

Jednym z moich lepszych miejsc sprzedaży kursów edukacyjnych jest Udemy. Udemy to świetne miejsce do budowania kursów technicznych, które nauczą ludzi jak wykonać jakieś skomplikowane zadanie lub nauczyć się jakichś poszukiwanych umiejętności.

Możesz nauczyć się wszystkiego na Udemy. Jest tu jednak olbrzymia konkurencja, ale jest to świetne źródło pasywnego dochodu, jeśli można stworzyć kurs, który ludzie będą kochać.

Napisz i sprzedawaj ebooka

Napisz i sprzedawaj ebooka

Jeśli masz pasję do pisania i możesz zabijać prozą, pomyśl o napisaniu ebooka. Chociaż rynek z pewnością został nasycony od dawna, książki, które pomagają ludziom nauczyć się technicznych zagadnień, wciąż bardzo dobrze się sprzedają. Jest to wspaniałe źródło pasywnego dochodu, ale wymaga dużego wysiłku na samym początku, zanim zostaną wygenerowane jakiekolwiek pieniądze.

Najlepiej pisać po angielsku. Ilość klientów jest przez to ogromna. Możesz sprzedawać swoje ebooki za pośrednictwem programu Kindle firmy Amazon lub iTunes Connect firmy Apple, co daje Ci dostęp do większości rynku ebooków, a bariery wejścia na rynek są niewiarygodnie niskie. Nie musisz inwestować dużo pieniędzy, ale musisz zainwestować dużo czasu, nie tylko w pisanie ebooków, ale także w ich marketing.

E-mail marketing

E-mail marketing

Email marketing jest sercem każdego sukcesu w sieci. Dla tych, którzy poważnie podchodzą do zarabiania pieniędzy w internecie, E-mail marketing jest na pewno tym co należy robić. Zanim nawet spróbujesz sprzedawać cokolwiek komukolwiek za pośrednictwem listy e-mailowej, upewnij się, że są to ludzie, którzy subskrybowali i otrzymali od Ciebie dużą porcję wiedzy.

Kiedy próbujesz sprzedawać produkty ludziom za pośrednictwem poczty elektronicznej tak nagle, nie odniesiesz tak dużego sukcesu. Ale jeśli jednak subskrybenci e-maili są aktywni i zainteresowani tym, co masz do powiedzenia, a oni zapisali się bezpośrednio przez blog lub witrynę, wskaźniki sprzedaży będą znacznie wyższe.

 

Oferuj Gigsy w serwisie Fiverr

Gigsy w serwisie Fiverr

Jeśli masz jakieś doświadczenie zawodowe w projektowaniu grafiki, tworzeniu filmów, marketingu internetowym, tworzeniu stron internetowych lub SEO, możesz zaoferować od 5 dolarów swoje usługi na Fiverr.

Przejrzyj stronę, sprawdź co dobrze się sprzedaje. Należy pamiętać, że sukces w tej dziedzinie wymaga czasu, podobnie jak w przypadku każdego innego zadania przynoszącego pieniądze. Opinie w postaci gwiazdek pomogą Ci generować coraz większe dochody w miarę upływu czasu.

Twórz bloga

twórz bloga

W języku polskim lub jeszcze lepiej angielskim. Hiszpański też będzie dobry. Jednym z najbardziej wyczerpujących przedsięwzięć, jeśli chodzi o zarabianie pieniędzy online, jest założenie bloga. Wszyscy wiemy, że zbudowanie bloga z prawdziwymi czytelnikami jest trudne. To wymaga dużo pracy. Jednak gdy osiągniesz pewien punkt, czas będzie grał na Twoją korzyść i staje się to o wiele łatwiejsze.

Blogi mogą generować tysiące złotych miesięcznie, jeśli są wykonane właściwie. Ale nie będzie łatwo się tam dostać. Dlaczego więc czekać na kolejną chwilę? Zacznij już teraz.

4.5/5 - (liczba ocen: 17)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.