10 Ciekawostki o iPhone SE 2020

iPhone SE 2020

Jedną z najpopularniejszych firm produkujących telefony jest Apple. Wśród naszego społeczeństwa możemy spotkać duże grono osób korzystających na co dzień z telefonów produkowanych przez tę firmę. IPhone znany jest nie tylko z tego, że są to wysokiej jakości sprzęty, ale również wiążą się one z pewnego rodzaju prestiżem. Jednym z modeli, który zyskał dużą popularność wśród osób w każdym wieku jest iPhone SE. Dziś zaprezentujemy wam kilka ciekawostek na temat tego telefonu, które mogą okazać się dobrym źródłem informacji dla osób, które zastanawiają się nad jego zakupem.

1. Pamięć operacyjna iPhone SE wyprodukowanego w 2020 roku wyniesie 3 GB.

2. Czas pracy telefonu na jednym ładowaniu będzie przybliżony do iPhone 8.

3. Kolejna wspólna cecha iPhone SE z jego kolegą iPhone 8 będą identyczne obudowy. Bardzo często właściciele telefonów produkowanych przez apple musieli zaopatrzyć się w nowe case wraz z zakupem nowego telefonu. W tym przypadku nie muszą oni martwić się o ten element i mogą swobodnie korzystać ze starych akcesoriów.

4. Iphone SE zbudowany jest z naprawdę trwałych materiałów. Ramka wytworzona jest z aluminium, zaś ekran chroniony jest szkłem, dzięki temu będzie on bardziej oporny na uszkodzenia. Dodatkowo jest on oporny na kurz oraz na zanurzenie w wodzie na 1 m na czas 30 min.

5. Model telefonu SE2020 umożliwia nam odblokowanie ekranu za pomocą linii papilarnych oraz naszej twarzy. Jest to świetna ochrona przed ingerencją osób trzecich w nasz sprzęt.

6. Na rynku dostępne są trzy kolory tego telefonu: czarny, biały oraz czerwony.

7. Ekran posiada aż 16 milionów kolorów w technologii LCD.

8. Korzystając z tego telefonu mamy możliwość swobodnego płacenia zbliżeniowo w trakcie codziennych zakupów.

9. Iphone Se wyprodukowany w 2020 roku posiada specjalną opcję szybkiego ładowania. W ciągu 30 min możemy podładować sprzęt do wartości około 50% baterii.

10. Cena telefonu waha się w okolicach 2 tysięcy złotych. Jest to więc jeden z tańszych modeli dostępnych na rynku.

4.5/5 - (liczba ocen: 4)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.