Podpowiadamy gdzie można dobrze zjeść w Świeradowie-Zdroju 2023

deser

Świeradów Zdrój to miejscowość o klimacie uzdrowiskowym, leżąca u stóp gór Izerskich. Uzdrowiska oczywiście są głównym punktem miejsca, do którego lgną turyści, ale nie jedynym. W Świeradowie znajdziesz również mnóstwo ośrodków rehabilitacyjnych, sanatoria. W miejscowości tej jednak nie zabraknie innych rozrywek i atrakcji, a także dużej ilości lokali gastronomicznych. Które z nich najlepiej odwiedzić?

Restauracja Pałacyk

W lokalu tym szef kuchni serwuje kuchnię typowo polską, domową, więc możesz się tu poczuć jak u babci. Zjesz tutaj wyśmienite zupy oraz obiady, a także świetnie przygotowane sałatki, czy nawet desery. Atutami restauracji jest na pewno ogródek, w którym goście mogą zająć stolik, ale także akceptacja zwierząt wewnątrz lokalu. Na terenie restauracji można skorzystać z usług drink baru, a także ogródka piwnego!

Restauracja Fortuna

Tutaj szef kuchni również opiera swoje dania na kuchni polskiej, domowej. Do dyspozycji gości przygotowane jest aż 90 miejsc, które znajdują się wewnątrz lokalu, ale także na ogródku, otoczonym przepięknym krajobrazem. Klienci restauracji mogą skorzystać z usług drink baru, gdzie barmani wykonają najlepsze drinki! W restauracji, podczas spożywania wyśmienitego posiłku, goście mogą obejrzeć najważniejsze imprezy sportowe, wyświetlane na ekranie TV LCD 50″.

Restauracja Narcyz

Kuchnia polska, domowa, jednak w menu znajdą Państwo również dania wegetariańskie. Wystrój sprzyja wyśmienitym posiłkom, jest niezwykle delikatny, ale także elegancki. Wszystkie potrawy wykonane są ze świeżych składników. Restauracja ta akceptuje obecność zwierząt.

Restauracja Berliner

Niezwykle klimatyczne miejsce, którego specjałem są dania kuchni staropolskiej. Wszystkie dania przygotowywane są przed podaniem, z najbardziej świeżych składników. Wystrój lokalu jest nienaganny, tak samo, jak praca obsługi.

Restauracja St. Lukas

Kuchnia polska, ale również międzynarodowa. Obsługa sprawi, że będziesz czuł się niezwykle wyjątkowo. Lokal dysponuje miejscami wewnątrz, ale także na zewnątrz. Szef kuchni zawsze dba o jak najlepsze wykonanie dania oraz o świeżość składników.

5/5 - (liczba ocen: 1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.