Co kupić znajomym na 60 urodziny – Niecodzienne atrakcje

plaża

Czy myślałeś już co kupić na 60 urodziny swojej drugiej połówce lub znajomemu? Zapewne masz wiele pomysłów, ale żadnego nie udało Ci się wprowadzić jeszcze w życie. Natłok pomysłów świtających Ci co chwilę w głowie nie pozwala na wybranie tego idealnego prezentu? Możliwości jest naprawdę wiele, ale najlepsze prezenty są to te dane od serca, dla serca.

1. Wymarzona podróż

Zapewne nie raz w rozmowie ze swym ukochanym, bądź ukochaną poruszaliście wyjechanie na idealne wakacje w jakiś zakątek świata. Teraz kiedy szykuje się tak okrągłe 60 święto urodzinowe, idealnym pomysłem będzie podróż do wymarzonego miejsca. Głównym celem zazwyczaj jest Paryż, Włochy lub Grecja, ale Ty możesz pokusić się na przykład o wycieczkę do kraju zdecydowanie bardziej egzotycznego jakim jest Japonia lub Chiny. To będzie zdecydowanie niezapomniana przygoda. Lecz pamiętajmy, że nie zawsze upragnione miejsce musi znajdować się poza granicami naszego kraju. Cudownym miejscem na wypoczynek mogą się okazać polskie góry lub wypad do słonecznego Władysławowa.

2. Romantyczny weekend w SPA

Chcesz z drugą połówką świętować urodziny w romantycznej atmosferze? Idealnym pomysłem jest wypad do SPA. Jest to miejsce, w którym się zrelaksujecie, odprężycie i zaznacie spokój. Intymność tego miejsca sprawi, że będziecie tylko i wyłącznie dla siebie. Świetnym zwieńczeniem romantycznego weekendu będzie wystawna kolacja przy świecach. Ten specyficzny klimat jaki będzie wam towarzyszył zapewne na długo zapadnie wam w pamięć.

3. Kolacja i Teatr

Jeśli uwielbiacie chodzić do teatru, idealnym sposobem na spędzenie urodzin będzie wizyta w teatrze współczesnym. Koneserzy sztuki poczują się jak ryby w wodzie, a po obowiązkach każdego dnia i stresie, w dniu urodzin Twoja druga połowa będzie mogła liczyć na relaks i chwilę zapomnienia z kochaną osobą przy boku. Po wizycie w teatrze idealnym pomysłem będzie kolacja. Zabierz żonę lub męża w ukochane miejsce, w którym będziecie mogli swobodnie porozmawiać i wręczyć sobie drobiazg z okazji 60 urodzin. Nie zawsze atrakcje z rozmachem przyniosą przyjemność jubilatowi.

4. Degustacja Win i wizyta w winnicy dla dwojga.

Jeśli chcesz sprawić przyjemność jubilatowi lub jubilatce kochającej wina, urodziny, których nie zapomni muszą odbyć się w winnicy. Jeśli lubicie degustować wina i interesuje was jego pochodzenie oraz bukiet smaków, świetną atrakcją będzie degustacja lokalnych win. Z niczym nie można porównać romantycznej atmosfery przy lampce pysznego czerwonego wina, szczególnie w urodzinowy dzień.

5. Masaż tajski z olejkami

Masaż tajski całego ciała wykonany esencjonalnymi olejkami będzie cudownym rozwiązaniem dla jubilata, który wykonuje ciężką i nerwową pracę. Dzięki wizycie w profesjonalnym salonie masażu, rozluźni ciało i umysł. Masaż jest swego rodzaju terapią na odstresowanie organizmu, co świetnie się sprawdza zwłaszcza wtedy, kiedy jest prezentem niespodzianką. Jeśli chcesz aby był jeszcze bardziej wyjątkowy, wybierz się na masaż z drugą połówką obchodzącą urodziny, wtedy uczcicie je podwójnie.

6. Widokowy lot szybowcem

Czy może być bardziej ekscytująca atrakcja urodzinowa niż lot szybowcem? Oczywiście, że nie! Każdy z nas podskórnie marzy o tym aby chociaż raz w życiu przez 15 minut pooglądać świat z góry. To świetny pomysł na prezent urodzinowy jeśli osoba, której ją fundujemy nie ma lęku wysokości lub lęku przed lataniem samolotem. Jeśli zdrowie i chęci jubilata pozwalają na tego rodzaju rozrywkę urodzinową, nie zastanawiaj się, to świetny sposób na spędzenie 60 urodzin.

7. Lot balonem

Lot balonem dla dwóch osób, tylko w towarzystwie pilota może być idealną okazją, by pobyć przez chwilę sam na sam. Oderwać się od przyziemnych problemów i zapomnieć o całym świecie. Jest to niesamowite przeżycie, które zapewne na długo utkwi nam w pamięci. Najbardziej znanym miejscem gdzie możemy polatać balonem jest Wrocław oraz Krosno.

8. Wizyta w strzelnicy

To idealny sposób na spędzenie czasu nie tylko dla mężczyzn ale i dla kobiet. Jeśli obydwoje jesteście pasjonatami broni, trafionym w dziesiątkę prezentem może okazać się szkolenie strzeleckie z zakresu obsługi broni palnej dla dwojga. Do dyspozycji będziecie mieć broń, tarcze i ostrą amunicję. Warto dodać, że szkolenie prowadzone jest oczywiście przez doświadczonego instruktora, który będzie czuwał nad naszym bezpieczeństwem.

9. Przejażdżka luksusowym samochodem

Kto chodź raz w życiu nie marzył o przejechaniu się samochodem typu Ferrari czy Subaru? Zapewne większość z nas ma takie marzenia, dlatego warto je spełnić. 60-te urodziny są idealnym czasem na rozpoczęcie spełniania swoich marzeń. Jeżeli Twój mąż uwielbia szybkie samochody lub Twoja żona marzyła o przejażdżce luksusowym Ferrari, to będzie idealny pomysł na prezent urodzinowy. Gwarantuję Ci, że ta atrakcja nie zawiedzie żadnego jubilata.

10. Przyjęcie niespodzianka

Urodziny to czas kiedy nasi najbliżsi i rodzina, chcą uczestniczyć w świętowaniu. Częstym pomysłem na uczczenie tego szczególnego dnia jest przyjęcie urodzinowe niespodzianka. Jest to niesamowicie miłe i pracochłonne przedsięwzięcie, gdyż wymaga wiele pracy i zaangażowania najbliższych. Jednakże kiedy wszystko pójdzie po naszej myśli a osoba obchodząca urodziny o niczym szybciej się nie dowie, będzie to z pewnością niezapomniany czas spędzony w gronie najważniejszych osób.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.