7 ciekawych przypadków przemytu

lotnisko

Ludzie zazwyczaj robią z ciałem wiele rzeczy. Niektórzy używają go jako środka transportu. Oczywiście, nie dla zwykłego rodzaju transportu, ale dla takiego o którym nikt nie powinien widzieć.

Podróżujące kulki

jelita

Przejdźmy do pewnych dość typowych rzeczy. Ludzie przemycają różne substancje wewnątrz swojego ciała. W 2009 r. aresztowano mężczyznę na lotnisku w Sewilli. Jego zachowanie pozwoliło oficerom uwierzyć, że coś schował wewnątrz ciała. W czasie pobytu w szpitalu znaleźli u niego 66 kulek z narkotykami. Każda mierzyła 5 cm średnicy. Połknął kulki, które musiały podróżować przez całe jego ciało, aby znowu wyjść. Nie miało to długotrwałego wpływu na mężczyznę. Po zwolnieniu ze szpitala został oczywiście od razu przeniesiony do więzienia.

Przemyt

prezerwatywa

Weźmy na przykład Neila Lansinga. Pobyt w więzieniu odbył i przygotowywał się do pracy. Włożył do odbytnicy oszałamiające 30 przedmiotów. Wszystkie zostały zapakowane w prezerwatywę. Miał 17 pigułek oksykodonowych, zapałki, zapalniczkę, papierosa, strzykawkę w gumce, pojemnik z balsamem i inne. To, co kryło się za jego pomysłem, pozostaje tajemnicą.

Rewolwer

Rewolwer

Wydaje się to niemożliwe, ale Michaelowi Leonowi Wardowi udało się przewieźć rewolwer wewnątrz odbytu. Odbywał karę więzienia za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości. Broń miała 25,2 cm długości. Została ono odkryta podczas rutynowego przeszukiwania celi. Po tym zaskakującym odkryciu Ward został ponownie sprawdzony. Okazało się, że na początku zafałszował swoje imię. Dalsze śledztwo ujawniło, że w Gruzji poszukiwano go za zabójstwo.

 

Monety

coins

Ludzie używają także swojego ciała do transportu monet. W Pensylwanii policja dokonała niezwykłego odkrycia. Aresztowali kobietę za okradanie hotelu. W jej kurtce znaleźli trzy paczki nielegalnych substancji, ale zachowanie podejrzanej spowodowało, że policjanci byli podejrzliwi, co wskazywało na to, że być może włożyła coś w swoje ciało. Poddali kobietę przeszukaniu i znaleźli w intymnym miejscu 51 dolarów i 22 centy, zapakowane w małe plastikowe torby.

Transport złota

gold

Innym przykładem jest Indianin, który użył swojego odbytu do transportu złota o wartości $6000 w formie małych kawałków.

Mp3, słuchawki i telefon komórkowy

headphones

A potem jest Earl Lee Vogt. W tym celu chciał przemycić odtwarzacz mp3, słuchawki i telefon komórkowy. Aby upewnić się, że te rzeczy dobrze się z nim trzymały, włożył je do swojego odbytnicy.

Piła

saws

Innym szalonym przypadkiem było pakowanie pił do ciała. Oczywiście, ten facet nie użył swojego odbytnicy. Włożył piły do drewnianej nogi. Chciał się wydostać z więzienia za pomocą nich.

Proszę nie próbować naśladować tych ludzi.

4.3/5 - (liczba ocen: 13)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.