10 najlepszych miejsc z burgerami w okolicach Żywca

burgery żywiecczyzna

Okolice Żywca od wielu lat uchodzą za tereny wręcz idealne dla licznie przybywających tu turystów. Można śmiało stwierdzić, że praktycznie żaden z nich nie żałuje swojej wizyty tam, gdyż znajduje tam wszystko to, czego można od takich terenów oczekiwać. Ale warto także zaznaczyć, że jest tam również wiele znakomitych lokali, które słyną z serwowania hamburgerów. Dlatego warto poznać te najlepsze z nich i wybrać ten najlepszy dla siebie.

1. Burger SkiPark

To jedno z najlepszych miejsc na skosztowanie wyśmienitego burgera. Lokal ten znajduje się w Rajczy i raz po raz jest tłumnie oblegany przez zaciekawionych klientów. Doskonałe połączenie smaku z ceną. Absolutna czołówka.

2. A Może Burgera?

To kolejne z tych świetnych miejsc w okolicy, jakie zdecydowanie warto mieć na uwadze. Lokal ten znajduje się w miejscowości Kozy. Miła obsługa i doskonały smak burgerów.

3. Burger Wooz

Lokal znajdujący się w Szczyrku to absolutny top w kwestii doskonałych burgerów. Idealnie łączy ze sobą wspaniały smak wraz z wyśmienitą obsługą, która dba o każdego klienta.

4. Bar Burgery

Znajduje się w niewielkiej miejscowości Buczkowice, ale na przejeżdżających tymi okolicami turystach robi świetne wrażenie. Przemiła obsługa i jeszcze lepszy smak burgerów.

5. Craft Burger

Czechowice-Dziedzice posiada na swoim terenie lokal, który słynie z ogromnych wręcz burgerów, które wraz z doskonałym smakiem tworzą wręcz mieszankę doskonałą.

6. Jagnię na Winie

Lokal, który położony jest w Międzybrodzie Żywieckim, cieszy się bardzo dużym uznaniem szczególnie wśród tamtejszych mieszkańców, ale również i turyści bardzo to miejsce zachwalają.

7. Burger House

Kęty również mogą pochwalić się znakomitym lokalem, który serwuje wyśmienite hamburgery. Miejsce zdecydowanie warte polecenia każdemu.

8. Burgerownia Wadowice

To doskonały lokal znajdujący się na terenie Wadowic, który zachwyca nie tylko swoją obsługą, ale przede wszystkim doskonałymi serwowanymi tam hamburgerami.

9. Z Przytupem

To lokal, który mieści się w Łodygowicach. Zadowoleni klienci chwalą tu przede wszystkim smak serwowanych burgerów, ale i także ich wielkość.

10. Kawał Byka

Zdecydowanie miejsce warte polecenia każdemu pasjonatowi burgerów. Znajduje się on w Buczkowicach i na odwiedzających go turystach, robi ogromne wrażenie.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.