10 najlepszych miejsc z burgerami w Rowach

burgery rowy

Rowy to nadmorska wieś letniskowa znajdująca się w województwie pomorskim. Ze względu na atrakcyjne położenie i rozbudowaną infrastrukturę turystyczną, miejsce to w sezonie odwiedza sporo turystów. Dlatego też w okolicy nie brakuje dobrych restauracji.

Gdzie można zjeść najlepsze burgery w Rowach i okolicy? Poniżej znajdują się wybrane propozycje.

1. Restauracja Stodoła

Restauracja Stodoła to urocze miejsce, w którym warto się zatrzymać, aby skosztować bardzo dobrych burgerów w stylu amerykańskim, które nie tylko świetnie smakują, ale dodatkowo są efektownie serwowane.

2. Red Burger

Red Burger Rowy ma w swojej ofercie szereg burgerów, które różnią się dodatkami w postaci warzyw, serów oraz sosów. Możliwe jest zamówienie zestawu z domowymi frytkami.

3. Tościarnia

Tościarnia Rowy to alternatywa dla tych, którzy szukają nowych smaków. Tutejsze burgertosty zdobyły uznanie klientów dzięki pysznym połączeniom smakowym i atrakcyjnym cenom.

4. U Orzecha

jest lokalem, o którym mówi się, że serwuje najsmaczniejsze burgery w całych Rowach. Na klientów czekają tutaj wysokiej jakości wołowina, ogromna ilość dodatków i sosy o różnym stopniu ostrości.

5. Mario’s Center

Mario’s Center to miejsce, w którym serwowane są uwielbiane przez klientów burgery wegetariańskie. Połączenie roślinnych kotletów z autorskimi sosami ma wpływ na świetny efekt finalny.

6. Leniwa Rodzina

Leniwa Rodzina to świetny wybór w przypadku rodzin z dziećmi. W przestronnym lokalu serwowane są bardzo dobrej jakości burgery w stylu amerykańskim, które usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających klientów.

7. Kliper

Kliper przyciąga nie tylko ze względu na atrakcyjne położenie przy plaży, ale również ze względu na jedzenie nawiązujące do tradycji street foodu. Warto skosztować tutejszych burgerów, które świetnie sprawdzą się jako szybki posiłek na ciepło w trakcie wycieczki.

8. Bo Rowy Food and Drink Beach Bar

Bo Rowy Food and Drink Beach Bar znajduje się na plaży i oferuje klientom pyszne drinki o atrakcyjnym wyglądzie, a także przekąski i potrawy w duchu street food. Warto skosztować znakomitych burgerów z mięsem wołowym i warzywami.

9. Koryto

Koryto Rowy jest typowym punktem w stylu street food, gdzie można szybko zamówić i zjeść zarówno zapiekanki z wieloma dodatkami, jak i frytki czy chwalone przez klientów burgery.

10. Milkshake Bar

Milkshake Bar w Rowach przyciąga fanów słodyczy i konkretów na słono. Choć nazwa może być myląca, to właśnie tutejsze burgery z mięsem wołowym cieszą się największą popularnością.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.