10 ważnych atrakcji dla dzieci i informacji w Hajnówce

Hajnówka to niewielkie, ale za to niezwykle urokliwe miasto, które każdego roku przyciąga do siebie setki ciekawych tego miejsca turystów.

Ale to nie tylko magiczne widoki. Hajnówka znana jest również z tego, że posiada wiele znakomitych atrakcji dla najmłodszych.

Dlatego niewątpliwie warto zapoznać się z tymi najlepszymi z nich, by bardziej zrozumieć fenomen tego miejsca, jak i również przekonać się, że to właśnie na Hajnówkę warto postawić, planując wolne z pociechami.

1. Rezerwat Pokazowy Żubrów

Wszyscy milusińscy, którzy kochają zwierzęta, koniecznie powinni wybrać się właśnie w to miejsce. To przepięknie położony rezerwat, gdzie będą mogli podziwiać te wspaniałe zwierzęta, jakimi niewątpliwie są żubry. To miejsce zrobi na nich ogromne wrażenie.

2. Plac zabaw

To kolejne miejsce zdecydowanie warte polecenia wszystkim dzieciom. Huśtawki, zjeżdżalnie, to tylko cząstka tego, co na nich czeka na tym właśnie placu, który otacza przepiękna przyroda.

3. Strefa zabaw

To doskonałe miejsce szczególnie dla tych starszych dzieci. Ogromne wrażenie robią tam na nich konstrukcje wspinaczkowe, które są przez nich najbardziej obleganym obiektem tam. To wszystko w otoczeniu pięknych widoków, co tylko dodaje temu miejscu uroku.

4. Chatka Baba Jagi

Praktycznie każde dziecko słyszało bajki o słynnej babie jadze. Teraz mają możliwość zobaczenia, jak i również wejścia do jej chatki i możliwość poczucia się jak w bajce.

5. Kolejka wąskotorowa

To kolejna z tych świetnych atrakcji, jaką powinni zobaczyć najmłodsi. Przejażdżka urokliwą kolejką podziwiając przy tym piękne widoki, to coś, co zrobi wrażenie na każdym z nich.

6. Aquapark

To znakomita atrakcja dla całych rodzin. Najmłodsi mają tu możliwość z korzystania z licznych zjeżdżalni wodnych, jak i również innych bardzo ciekawych atrakcji przygotowanych specjalnie dla nich.

7. Park Miniatur

To następna z tych atrakcji, której ominąć wręcz nie można. Historia, która przedstawiona jest w miniaturowej wersji, zrobi na pociechach niesamowite wrażenie.

8. Rancho Kupała

To piękne miejsce, w którym najmłodsi poza doskonałą zabawą będą mogli podziwiać różnorakie zwierzęta, które cieszą się tam szczególnym zainteresowaniem.

9. Trasy rowerowe

Młodzi pasjonaci wycieczek rowerowych również znajdą tam coś dla siebie. Trasy w połączeniu z cudownymi widokami zrobią na nich kolosalne wrażenie.

10. Ścieżki spacerowe

Również Ci młodzi, którzy uwielbiają spacery, poczują się tam jak w raju, gdyż widoki, jakich tam doświadczą, sprawią, że nie zapomną o tym miejscu przez długie lata.

4.5/5 - (liczba ocen: 4)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.