10 najlepszych restauracji w Zwierzyńcu

Zwierzyniec

Zwierzyniec to miejscowość wypełniona różnymi zabytkami. Tomasz Antoni Zamojski został sponsorem Kościoła Na Wyspie. Część zabytku powstawała 6 lat.

Piękna starodawna dzwonnica, Browary i Zespół pałacu Plenipotempta. Miejscowość powstała około XVI wieku.

Jednak prawa miejskie nabyła w 1990 roku.

Lista restauracji :

1. Restauracja Zwierzogródek
2. Restauracja Sonata
3. Restauracja Czar Roztocza
4. Restauracja W Bachta Lody Tradycyjne
5. Restauracja Smak Roztocza
6. Restauracja Zajazd Gajówka
7. Restauracja Karczma Młyn
8. Restauracja Zagroda Guciów – Gospoda
9. Restauracja La Majella
10. Restauracja Pizzeria Piccolo

Lansując pomiędzy historia i smakiem rejonu.

Duża miejscowość, która rozwinęła na poziomie skrzydła. I z biegiem wieków serwuje banalne smaki. Niesamowity kunszt, mistrzostwo kulinarne. Dania z prawdziwych, oryginalnych przepisów. Przyprawione do smaku, zaspokajają smaki klientów.

Zwierzogródek, tu właściciel postawił na amerykański styl, amerykańskie burgery. W tym polskie lane piwo, napoje, słodycze. Burgery wyglądają smacznie, o nietypowym kształcie, i farszu.

Sonata to polskie smaki. Jak między innymi naleśniki, placki ziemniaczane, typowy polski schabowy. Nie zabraknie świeżych surówek, ciepła kawa, herbata.
Czar Roztocza – miejsce pod kątem gastronomicznym. W menu można znaleźć Dorsza, zupę czosnkową, makaron z sosem carbonara.

Ciepłe posiłki, lane piwo.

Kolejne trzy wyśmienite restauracje to między innymi: W Bachta Lody Tradycyjne, Smak Roztocza, Oraz Zajazd Gajówka. Pierwsze miejsce to lody. W sam raz na upalne dni. O nietypowym, tradycyjnym smaku.

Kolejne miejsce to punkt gastronomiczny na wypasie. Wszystkie danie, zróżnicowana kuchnia, bar piwny, lunch, brunch, obiady. Zupy, drugie dania, świetnie podane, o doskonale wyważonych porcjach. Przystępne ceny, restauracja z pełną klasą.Zajazd Gajówka prezentuje się elegancko, wraz z menu, i wyglądem wewnątrz.

Miejsca gastronomiczne, które można odwiedzić.

Karczma Młyn, czy zagroda Guciów – Gospoda? Na siódmym miejscu pod względem TOP 10 znajduje się Karczma Młyn. To miejsce z kuchnią polską i nie tylko. Hamburgery, frytki, pierogi, sosik, grzybki, i tak dalej i tym podobnie. Świetnie podane. Do tego barek z różnymi trunkami, mocnymi i słabymi.

W konkurencyjnej 10 Zagroda Guciów – Gospoda. Tu można spędzić chwile relaksu na świeżym powietrzu. Ostatnie dwie restauracje to La Majella, Pizzeria Picollo. One właśnie zamykają pierwszą dziesiątkę. To punkty, które wspierają turystykę. Tu już troszeczkę wychodzimy poza rejony Zwierzyniec.

Serwowana jest kuchnia włoska, makarony, do tego sosy i przyprawy. Dania wyglądają obłędnie, smacznie, apetycznie. Serwowane na ciepło.
I również kuchnia europejska, czyli pizza. Pizza przygotowana wedle najlepszej receptury.

Dobrze przygotowane, wyrobione ciasto, polane sosem pomidorowym i dodatki. Dodatki jak ser żółty.

4/5 - (liczba ocen: 1)Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.