10 Najlepszych Restauracji w Wiśle w 2023 roku

Wisła to niewielkie miasto znajdujące się w południowej części Polski.

Dla wielu turystów jest miejscem ulubionym bez względu na porę roku. Atrakcji nie brakuje, a Wisła cieszy się mianem jednego z najbardziej obleganych ośrodków wypoczynkowych w Beskidzie Śląskim. Jest również miejscem, w którym można bardzo dobrze zjeść.

Gdzie warto się udać w pierwszej kolejności?

1. Restauracja Vislow

Restauracja Vislow to wyjątkowo ekskluzywne miejsce. Szef kuchni dba o najwyższą jakość dań i zachwyca wyjątkowymi połączeniami. Przede wszystkim jednak króluje tutaj kuchnia regionalna, choć w wyjątkowym wydaniu.

2. Restauracja Wisła Premium

Restauracja Wisła Premium to kolejne godne polecenia miejsce na mapie Wisły. Pięknie podane dania to zaledwie przedsmak. Każda pozycja jest ucztą dla zmysłów.

3. Karczma u Karola

Karczma u Karola to miejsce, w którym można zakochać się od pierwszego wejrzenia. Niezwykle klimatyczne miejsce i pyszne regionalne jedzenie. Do tego trzeba dodać przytulny wystrój i obsługę spisującą się na medal.

4. Kącik Zbójnicki

Kącik Zbójnicki to miejsce, do którego warto się udać w sezonie letnim. Wówczas będzie można delektować się pysznymi daniami w przepięknej scenerii na zewnątrz. Lokal oferuje nowoczesną kuchnię, w której królują mocne akcenty kuchni regionalnej.

5. Ondraszkowa Izba

Ondraszkowa Izba w Wiśle to miejsce spełniające oczekiwania miłośników polskiej i regionalnej kuchni. Lokal serwuje również przepyszne desery.

6. Fajno Chatka

Fajno Chatka to bardzo przytulny lokal, w którym będziemy mogli skosztować wybitnych specjałów kuchni polskiej. Na uwagę zasługuje pyszne golonka, ale zachwyci nas również pyszny wiślański żurek.

7. Restauracja Beatris

Restauracja Beatris to miejsce, w którym można urządzić huczne wesele, ale również miejsce, w którym z chęcią zjemy obiad. Dania mięsne i rybne królują w tym miejscu.

8. U Kubiczka

U Kubiczka to bardziej kameralne miejsce. W Lokalu można skosztować polskich dań w bardzo wysokiej jakości. Warto się tutaj wybrać z dziećmi, które z pewnością docenią tutejsze desery.

9. U Leszka i Ewy

U Leszka i Ewy to lokal skupiający się przede wszystkim na daniach kuchni regionalnej. Na miejscu będziemy mieli niepowtarzalną możliwość skosztowania gałuszek fusatych czy poleśników.

10. Stara Winiarnia

Stara Winiarnia to uroczo urządzony lokal i przy okazji miejsce, w którym będziemy mogli skosztować pysznej pizzy i burgerów. W karcie dań znajdziemy również tradycyjne mięsne rarytasy i wiele innych.

4.3/5 - (liczba ocen: 3)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.