10 najlepszych restauracji w Ustrzykach Dolnych

Ustrzyki Dolne to miasto w województwie podkarpackim oraz siedziba powiatu bieszczadzkiego.

W związku z dużym ruchem turystycznym w tych okolicach, na miejscu nie brakuje świetnych restauracji.

Oto najlepsze z nich.

1. Huculska Restaurant

Huculska Restaurant to miejsce oferujące klientom mieszankę kuchni europejskiej, polskiej i ukraińskiej. W pięknej scenerii można tutaj skosztować pysznych pierogów, gołąbków czy barszczu ukraińskiego, a także dużego wyboru lokalnych piw.

2. Restauracja Niedźwiadek

Restauracja Niedźwiadek to dobre miejsce dla tych, którzy szukają smaków mieszczących się pod hasłem „jak w domu”. Pyszne schabowe, opiekane ziemniaki i wybór polskich zup serwowane są w dużych porcjach.

3. Piwniczka Restaurant

Piwniczka Restaurant to urokliwe i kameralne miejsce, w którym dominują kamień i cegła. Karta dań zawiera sztandarowe potrawy polskiej kuchni, a także grillowane ryby i bogate w składniki sałatki.

4. Orlik

Orlik to miejsce, w którym odnajdą się tradycjonaliści, jak i fani kuchni włoskiej. Karta oferuje szeroki wybór dań polskich, ale również tradycyjną, włoską pizzę na cienkim cieście.

5. Karczma Młyn

Karczma Młyn oferuje gościom duże porcje potraw, w których wyraźnie odczuwa się wpływy wschodnie. Karczek w kapuście, kopytka albo nadziewane mięsem kartacze to potrawy, na które warto się tutaj wybrać.

6. Oberża Pod Strzechą

Oberża Pod Strzechą zachwyca ciekawym wystrojem i regionalnymi pysznościami, takimi jak golonka w kapuście, żurek, kwaśnica czy pieczony pstrąg.

7. Bieszczadzka Ostoja Restaurant

Bieszczadzka Ostoja Restaurant oferuje wszystko to, czego można sobie życzyć po aktywnym wypoczynku w Bieszczadach. Ogromne i sycące porcje gulaszu, zasmażane gołąbki czy tradycyjna kwaśnica to tylko część potraw, ze względu na które się tutaj wraca.

8. Bar Chata Pod Świerkami

Bar Chata Pod Świerkami to miejsce, w którym można zjeść tanio i bardzo dobrze. Domowe jedzenie, takie jak wypełnione mięsem kartacze czy pierogi ze skwarkami.

9. Restauracja Kulinaria

Restauracja Kulinaria to nowocześnie urządzony lokal, w którym potrawy serwowane są nie tylko estetycznie, ale przede wszystkim świetnie smakują. To połączenie kuchni włoskiej, polskiej i wschodniej. Kucharze dbają o to, aby produkty były najwyższej jakości, a kompozycje smakowe zachwycają klientów.

10. Z Pieca Rodem

Z Pieca Rodem w Ustrzykach Dolnych to miejsce, które powinni odwiedzić miłośnicy pieczonych potraw, a także piw rzemieślniczych. To dobry wybór do popołudniowe albo wieczorne spotkanie z przyjaciółmi.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.