10 najlepszych restauracji w Solinie

Solina to niewielka wieś znajdująca się w województwie podkarpackim.

To bardzo malownicze i urokliwe miejsce każdego roku przyciąga rzesze turystów spragnionych odpoczynku w przepięknej scenerii. Solina słynie przede wszystkim z obecności największej w Polsce tamy. Spektakularna budowla faktycznie robi wrażenie.

Niemniej, jest to również miejsce, w którym można bardzo dobrze zjeść.

1. Restauracja Szałas

Restauracja Szałas nad Soliną to miejsce, w którym najważniejszą rolę odgrywa kuchnia polska. To urokliwe miejsce zachwyca od pierwszego wejrzenia. Warto skusić się na swojski żurek i pyszną rybę. Lokal oferuje również zestawy deserowe.

2. Gospoda Solina Wejście Wilcza Jama

Gospoda Solina Wejście Wilcza Jama to miejsce, w którym można się zakochać niemal natychmiast. W środku panuje przyjacielska i rodzinna atmosfera. Gospodarz dba o to, by każdy z klientów był zadowolony i trzeba przyznać, że tak właśnie jest. Lokal serwuje przepyszną polską kuchnię i domowe obiady.

3. Restauracja Santa Barbara

Restauracja Santa Barbara to kolejne miejsce na mapie Soliny, które cieszy się wspaniałą lokalizacją. Jedzenie z kuchni polskiej jest pyszne i chce się tutaj wracać częściej po więcej.

4. Sami Swoi

Sami Swoi to uroczy lokal w malowniczej scenerii. Budynek otoczony jest bujną roślinnością, a w środku czekają nas same niespodzianki. Lokal serwuje zupy dnia oraz solidne porcje dań głównych. Jedzenie zawsze świeże i po prostu pyszne.

5. Italia

Italia to lokal dla miłośników włoskich specjałów. Przestrzenne miejsce o cudownej atmosferze, w którym można delektować się wyjątkowo dobrą pizzą.

6. Sztygarka Hetmańska

Sztygarka Hetmańska to jedno z bardziej obleganych miejsc w Solinie. To doskonale urządzony lokal, ciepła atmosfera i niezawodna obsługa. Warto skosztować tutejszych burgerów, choć na uwagę zasługują również desery.

7. Karmnik

Karmnik to restauracja z przepięknym widokiem. Lokal skupia się na serwowaniu wybornych potraw z produktów sezonowych. Założeniem właścicieli jest tworzenie kuchni nawet dla njabardziej wymagających gości. Jest tutaj pysznie i bardzo zdrowo.

8. Szprotka

Szprotka to niepozorne z zewnątrz miejsce, aczkolwiek to właśnie tutaj można skosztować przepysznej ryby. Warto się tutaj udać, będąc w pobliżu.

9. Swojskie Klimaty

Swojskie Klimaty to miejsce dla entuzjastów polskiej kuchni. Obsługa jest niezwykle uprzejma i pomocna, a ceny niezbyt wygórowane.

10. Smażalnia Ryb

Smażalnia Ryb to jedno z tych miejsc, które warto odwiedzić. Lokal oferuje pyszną smażoną rybę, również w brytyjskiej wersji, a zatem z frytkami.

1/5 - (liczba ocen: 1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.