10 najlepszych restauracji w Sarbinowie

Sarbinowo to wieś letniskowa położona w województwie zachodniopomorskim.

Ze względu na niewielką odległość od popularnego i dużo droższego Mielna, miejscowość ta w sezonie wypełnia się turystami z całej Polski.

Oto dziesięć najlepszych restauracji, które warto tutaj odwiedzić.

1. Al Mare Restaurant

Al Mare Restaurant kusi klientów sporym wyborem świeżych ryb, które są pieczone albo smażone, a następnie serwowane z bukietem warzyw i frytkami albo ziemniakami. Miłośnicy włoskiej kuchni znajdą również w karcie dań pyszne makarony.

2. Restauracja Lazur

Restauracja Lazur w Sarbinowie to miejsce, w którym na klientów czekają olśniewające dania z kuchni fusion oraz potrawy polskie i śródziemnomorskie. Nowoczesne kompozycje smakowe i estetyczny wygląd potraw robią wrażenie.

3. Po Schodkach

Po Schodkach oferuje swoim klientom międzynarodową kuchnię oscylującą wokół dań typowych dla nadmorskich kurortów. W karcie znajdują się steki rybne, sałatki, a także pyszne desery.

4. Restauracja Plusk Fish&Pizza

Restauracja Plusk Fish&Pizza zachwyca lokalem z widokiem na morze. Na miejscu można skosztować pieczonych ryb z frytkami, a także włoskiej pizzy na cienkim cieście.

5. Bar Nadmorski

Bar Nadmorski to przewrotna nazwa restauracji, w której serwowana jest kuchnia polska z naciskiem na dania rybne. Świeże, smażone ryby są tutaj serwowane z frytkami i bukietem warzyw.

6. Marysieńka Kuchnia Domowa

Marysieńka Kuchnia Domowa to dobre miejsce dla tych, którzy podczas wakacji zatęsknili za domową kuchnią. W karcie znajdują się tradycyjne polskie potrawy, takie jak rozmaicie faszerowane piergoi czy kotlety schabowe z surówkami z białej kapusty.

7. Tawrerna Róża Wiatrów

Tawrerna Róża Wiatrów w Sarbinowie to lokal oferujący nową odsłonę nadmorskich przysmaków oraz kuchnię polską. Poza standardowymi smażonymi rybami z dodatkiem frytek i surówek, można tutaj również skosztować sandacza w sosie serowym.

8. Restauracja U Kapitana Dianthus’a

Restauracja U Kapitana Dianthus’a gwarantuje duży wybór świeżych ryb, które serwowane są na różne sposoby i z dodatkami. To urokliwe miejsce nieopodal plaży, które zachwyci wielbicieli dań rybnych.

9. Pierogarnia

Pierogarnia w Sarbinowie zachwyci fanów domowych smaków i pierogów z najróżniejszym nadzieniem zarówno na słono, jak i na słodko.

10. Restauracja Galeon

Restauracja Galeon to zgrabne połączenie kuchni polskiej z nadmorskimi hitami. Na przystawkę można tutaj zamówić tatar wołowy z cebulką, jajkiem i ogórkiem, a na obiad smażone ryby z ziemniakami, frytkami i surówkami.

Oceń artykułDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.