10 najlepszych restauracji w Rzeszowie

Rzeszów to miasto leżące w południowo wschodniej Polsce, w województwie podkarpackim.

W Rzeszowie jest wiele ciekawych miejsc do zwiedzenia, z pewnością jest to stary rynek, rzeszowski deptak, Letni Pałac Lubomirskich czy Pałac Burgallera. Jest tu mnóstwo ciekawych zabytków i świetnych atrakcji turystycznych dla całych rodzin.

Także strefa gastronomiczna zasługuje na uznanie.

1. Restauracja Patio

Restauracja Patio to najlepszy lokal w Rzeszowie według wielu recenzentów. Od razu po wejściu można się zachwycić przepięknym układem pomieszczenia, bardzo przestronnym i przejrzystym a także niezwykłym klimatem jaki panuje w tym miejscu.

Do jedzenia przygrywana jest muzyka na żywo na pianinie a jedzenie jest wprost wyborne.

2. Osteria Bellanuna

Osteria BellaNuna to niezwykła włoska knajpa w Rzeszowie, którą warto odwiedzić z całą rodziną. Wyjątkowe menu dla dzieci, duże porcje dla dorosłych, kuchnia która przywozi na myśl typowo włoskie klimaty. Miła obsługa i niezbyt wygórowane ceny.

3. Parole Art Restaurant

Parole Art Restaurant to lokal wysokich lotów. Jedzenie jest wykwintne i bardzo elegancko podane. Można sobie również zamówić jedzenie na wynos. Kawa w tym miejscu jest wyborna, to kawa z prawdziwego zdarzenia.

4. Restauracja Radość

Restauracja Radość to lokal o wyjątkowej nazwie, jakże właściwej, bo jedzenie w tym miejscu dostarcza wiele pozytywnych wrażeń. Krótkie i bardzo przejrzyste menu, każdego usatysfakcjonuje. Lokalizacja na rynku jest doskonała, łatwo można do niej trafić.

5. Kuk Nuk

Kuk Nuk w Rzeszowie to bardzo nowoczesna i współczesna restauracja, co widać w wystroju tego miejsca. Kuk Nuk serwuje różne potrawy, w tym hamburgery, makarony, ryby i mięso. Ceny są umiarkowane a smaki niejednego zaskoczą.

6. Restauracja Folk

Restauracja Folk znajduje się na rzeszowskim rynku i ma widok na Ratusz. Wystrój lokalu jest bardzo romantyczny i nastrojowy, jest to idealne miejsce na kolację czy rodzinny obiad. Obsługa gości jest tu na wysokim poziomie, a szef kuchni gotuje wspaniale.

7. Restauracja Simple

Restauracja Simple to miejsce które zachwyca swoim wyglądem zewnętrznym i wewnętrznym. Gęsto oświetlona restauracja kolorowym oświetleniem, sprawia, że miejsce to jest nowoczesne i stylowe. Można tu zjeść nowatorskie potrawy kuchni fusion a także wiele ciekawych potraw.

8. Konfitura

Konfitura to jedna z rzeszowskich restauracji, gdzie można zjeść po domowemu. Wystrój tego miejsca jest ciepły i bardzo przytulny. To idealne miejsce do spędzenia miło razem czasu z rodziną. Niezwykle miła obsługa a także wyborne jedzenie, to miejsce idealne na rodzinne uroczystości.

9. Stary Browar Rzeszowski

Stary Browar Rzeszowski to miejsce, które na pewno warto odwiedzić będąc w Rzeszowie. Indywidualne podejście do klienta, ciekawe menu i rozsądne ceny, to wszystko zaprasza do odwiedzenia tego miejsca.

10. Lord Jack

Lord Jack jest idealnym miejscem na spotkanie z przyjaciółmi przy piwie i dobrej przekąsce. Wystrój tego miejsca jest bardzo gustowny, obsługa niezwykle pomocna, co się przydaje, bo w lokalu często są tłumy.

4/5 - (liczba ocen: 4)Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.