10 najlepszych restauracji w Polanicy Zdrój

Polanica Zdrój to niewielkie miasteczko uzdrowiskowe znajdujące się w województwie dolnośląskim.

Ze względu na swoją uzdrowiskową naturę każdego roku przyciąga rzesze ludzi pragnących czerpać z tego miejsca garściami. Na całe szczęście, to również miejsce, w którym kuchnia ma się bardzo dobrze.

Oto kilka restauracji, do których warto zajrzeć, będąc na miejscu.

1. Smaki na Szlaku

Smaki na Szlaku to jedno z tych miejsc, które za punkt honoru obrało sobie zadowolenie wszystkich klientów. W karcie dań znajdziemy wobec tego rarytasy kuchni włoskiej w postaci pizzy, ale także pyszne burgery i dania kuchni polskiej.

2. Polskie Smaki

Polskie Smaki to wykwintna restauracja. Kuchnia polska w tym miejscu to przede wszystkim jakość i niezapomniane smaki. Hitem jest przepyszny tatar z wędzonego pstrąga.

3. Fabryka Smaku

Fabryka Smaku to lokal, w którym będziemy mogli delektować się doskonałym sushi, ale również pysznymi rozgrzewającymi zupami. Trzeba powiedzieć, że to miejsce pełne niespodzianek. Na uwagę zasługują również burgery oraz rarytasy z kuchni polskiej.

4. La Nonna

La Nonna to lokal, który będzie spełnieniem marzeń miłośników kuchni włoskiej. Pyszna pizza z pieca to coś, dla czego warto tutaj przybyć. Podobnie jak doskonałej jakości włoskie makarony.

5. Los Locos

Los Locos to miejsce, które serwuje pyszne dania kuchni meksykańskiej. W karcie dań znajdziemy jednak sporo innych wariantów, które raczej należy przypisać do kuchni polskiej.

6. Bar Domowa Natka

Bar Domowa Natka to miejsce, w którym kuchnia polska gra pierwsze skrzypce. Dania są przygotowywane w taki sposób, aby zaspokoić podniebienia nawet najbardziej wymagających klientów.

7. Restauracja Alpejska

Restauracja Alpejska to miejsce, w którym umiejętnie połączono kuchnię alpejską z polską. Miłośnicy dobrej kuchni powinni tutaj zajrzeć.

8. Pod Kasztanami

Pod Kasztanami to restauracja znajdująca się przy ulicy Zdrojowej. Lokal serwuje bardzo dobrą pizzę, ale również sporo dań z kuchni polskiej.

9. Smacznie pod Lawendą

Smacznie pod Lawendą to wyjątkowo pyszna kuchnia. Załapiemy się tutaj na wybitną rybę, ale także dania stricte z polskiej kuchni. Warto skusić się na doskonałą zupę szpinakową.

10. Pierogata Chata

Pierogata Chata to nazwa, która zobowiązuje. W środku będziemy mogli skosztować pysznych pierogów z różnymi dodatkami lub bez.

Oceń artykułDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.