10 najlepszych restauracji w Pobierowie

Pobierowo to jedna z ciekawszych miejscowości nadmorskich, która jest chętnie odwiedzana przez miłośników morskich klimatów.

Pobierowo leży w województwie zachodnio pomorskim, jest dosyć dużą miejscowością, gdzie na turystów czeka wiele atrakcji zwłaszcza w sezonie letnim.

Będąc w tym rejonie koniecznie trzeba spróbować nadmorskich specjałów.

1. Krowa na Wypasie

Krowa na Wypasie to jedna z najbardziej znanych knajp na Pomorzu. Jest to miejsce, gdzie królują hamburgery pod wieloma różnymi postaciami. Lokal jest nowocześnie urządzony, na zewnątrz znajdują się wygodne leżaki, na których można wypocząć podczas jedzenia.

Mięso w hamburgerach ma różny stopień wysmażenia, można więc sobie je dopasować do swoich potrzeb.

2. Zero 7

Zero 7 to restauracja, która oferuje jedzenie na miejscu oraz na wynos, co nad morzem jest często praktykowane. W menu lokalu można znaleźć potrawy kuchni europejskiej i dania serwowane przez większość pubów. Ryby są tu zawsze świeże, na uwagę zasługują też pyszne domowe zupy.

3. Sabat

Sabat to kolejna propozycja pobierowskiej gastronomii. Jest to niezwykle klimatyczny lokal, jak sama nazwa wskazuje. Wnętrze jest bardzo przytulne a jednocześnie przestronne i przewiewne, co w upalne dni w szczególności się sprawdza.

Potrawy są wysokich lotów, na bardzo wysokim poziomie, menu mocno urozmaicone, do jedzenia przygrywa muzyka.

4. U Jacha Smażalnia

U Jacha Smażalnia to jedna ze smażalni ryb w Pobierowie. Rybki są tu przygotowywane z dużą starannością, ich wysmażenie jest perfekcyjne. W menu można też znaleźć inne propozycje smażonych potraw. Na dużą uwagę zasługują też rybki wędzone, których smak jest niepowtarzalny.

5. Lemon Restobar

Lemon Restobar to niezwykłe miejsce na mapie Pobierowa. Lokalik jest mały ale bardzo sympatyczny, ma także jak większość nadmorskich lokali ogródek na wolnym powietrzu. W miejscu tym można zakosztować kuchni włoskiej, śródziemnomorskiej i europejskiej.

6. Chata Rybacka

Chata Rybacka to lokal, który poza pyszną rybką oferuje też wiele innych ciekawych potraw. Na szczególne wyróżnienie zasługują tu sałatki, które są bardzo urozmaicone. Porcje są dosyć konkretne a ceny stosunkowo niskie jak na nadbrzeże.

7. Domowe obiady u Agaty

Domowe obiady u Agaty to sympatyczny mały lokal w Pobierowie, zlokalizowany niedaleko oceanarium. Lokal oferuje kuchnię europejską, jedzenie jest bardzo dobrze przyprawione i wysmażone. Porcje są solidne, a obsługa niezwykle miła.

8. Mała Sycylia

Mała Sycylia leży w samym centrum Pobierowa. To wyjątkowe miejsce, gdzie można poczuć klimat włoskich miejscowości. Pizzerman przygotowuje pizze na oczach gości, jedzenie jest bardzo smaczne a ceny umiarkowane.

9. Wydma

Wydma w Pobierowie ma bardzo innowacyjny wystrój i wyszukane menu. Intensywne kolory, muzyka w tle, czysto i spokojnie, te kwestie przyciągną niejednego klienta. W lokalu można zjeść potrawy kuchni europejskiej, w tym pyszne owoce morza.

10. Pan Tuszka

Pan Tuszka to lokal rodzinny, gdzie można miło spędzić czas słuchając szumu morza. W menu można znaleźć domową kuchnię, która każdemu zasmakuje. Lokal ma prosty wystrój, przez co jest w niej bardzo przytulnie.

Oceń artykułDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.