10 najlepszych restauracji w Nowym Sączu

Nowy Sącz to miasto należące do województwa małopolskiego.

To niezwykle malownicze miasto słynie przede wszystkim z wprowadzania innowacji dotyczących energii odnawialnych. Jest uznawane za jedno z najbardziej ekologicznych i właśnie z tego powodu jest często odwiedzane przez turystów.

Ma im również sporo do zaproponowania w materii gastronomicznej.

1. Pizzeria Vesuvio u Andrei

Pizzeria Vesuvio u Andrei to jedno z tych miejsc, w których włoska kuchnia znajduje się na piedestale. Można się tutaj delektować pyszną pizzą i doskonałymi włoskimi deserami.

2. Il Primo Ristorante

Il Primo Ristorante to kolejne miejsce dedykowane miłośnikom włoskich rarytasów. Poza pizzą warto skusić się na włoską zupę rybną i krem ze szparagów.

3. Restauracja Ratuszowa

Restauracja Ratuszowa faktycznie mieści się w budynku będącym miejskim ratuszem. To eleganckie wnętrze, ale również pewność, że będziemy mieli możliwość skosztować najlepszych pierogów na świecie.

4. Novo.sądecka Resto & Business Club

Novo.sądecka Resto & Business Club to powiew luksusu i nowoczesne wnętrze. Na miejscu można się delektować pysznymi zupami w atrakcyjnych cenach, włoską pizzą i wybitnymi makaronami.

5. Manufaktura – Grill house

Manufaktura – Grill house serwuje przede wszystkim dania grillowane. Osoby, dla który sezon na grillowanie nigdy się nie kończy, powinny udać się właśnie w to miejsce.

6. Mekong

Mekong to sieć restauracji serwujących dania azjatyckie. Prosperuje na rynku już od przeszło dwóch dekad i właściwie od samego początku zachwyca wyśmienitymi daniami.

7. Gondola

Gondola to pizzeria w Nowym Sączu. Urokliwe wnętrze i swojska atmosfera sprawiają, że z pewnością zechcemy tutaj wrócić.

8. Restauracja Panorama

Restauracja Panorama to nie tylko idealne miejsce na wesele lub chrzciny, ale również miejsce, do którego warto się udać w porze obiadowej. Lokal serwuje kuchnię polską, a każda potrawa powstaje z najlepszej jakości produktów.

9. Stacja Smaku

Stacja Smaku to wyjątkowe miejsce na mapie Nowego Sącza. Lokal serwuje wybitne pierogi, ale również burgery, tortille oraz pyszne desery.

10. Jadłodajnie Sprytna Gospocha

Jadłodajnie Sprytna Gospocha to miejsce z dosyć obszerną kartą dań. Dużo tutaj inspiracji z rodzimej kuchni. Warto jednak podkreślić, że lokal oferuje możliwość wykupienia abonamentu na poszczególne dania.

3/5 - (liczba ocen: 3)Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.