10 najlepszych restauracji w Nałęczowie

Na początek kilka zdań o Nałęczowie.

Nałęczów to miejscowość zawierająca szereg atrakcji turystycznych. Atrakcje pod względem zachowania przyrody to między innymi Park Zdrojowy, Kazimierski Park Krajobrazowy, park Linowy Kazimierz, Park Miniatur, Magiczne Ogrody, oraz Park zwierząt, rozrywki i edukacji.

Inne atrakcje to Muzeum Kowalstwa, Muzeum Nadwiślańskie, Muzeum Czartoryskich, albo Kamienica Celejowska.

Lista restauracji :

1. Restauracja Patataj
2. Restauracja Pijalnia czekolady E. Wedel Nałęczów
3. Restauracja Willa Filiks
4. Restauracja Cafe Różana
5. Restauracja Karczma Nałęczowska
6. Restauracja Piekarnia Zubrzyccy
7. Restauracja Ewelina
8. Restauracja Niezapominajka Nałęczów
9. Restauracja Kuchnia Ormiańska Ararat
10. Restauracja Przepióreczka

Świetliste wnętrze lokalu.

Patataj to gustowna restauracja, która spełnia najśmielsze oczekiwania klientów. Lokal ukwiecony od wejścia po cały taras. Meble ogrodowe, wygodne, można wygodnie siąść przy orzeźwiającym napoju. Wnętrze, mówi samo za siebie, „Gościu siądź i rozgość się” -J.K.

A przy świetnie udekorowanej zastawie, niebiańskie dania, rozpływające się podczas konsumowania.
Pijalnia Czekolady to kolejna odsłona Nałęczowa. Obiekt w stylu pijalni wód mineralnych. Jednak tu góruje czekolada i jej różne rodzaje. Oprócz czekolady pitnej, można zakosztować deserów.

Willa Filiks na trzecim miejscu, jako kolejny z najlepszych obiektów. Budynek bardzo ciekawy, o starodawnym stylu. W nim to też znajduje się lokal serwujący najbardziej wyrachowane potrawy. Menu niczym nie grzeszy. Bardzo rozbudowane, od przystawek po drugie dania, desery.

Żadnej z restauracji nie można zarzucić braku elementów. Wszystko co oferują ma wysoki poziom jakości. Cechuje je doskonała estetyka, doświadczona ręka kucharzy oraz kelnerów.

Wypieki, kulinaria, lordowskie podanie.

Punkt Cafe Różana, czyli kawiarnia, w tym desery. Kawa po wiedeńsku z pianką, czy kawałek truskawkowego tortu, z kremem. Wszystko podane na świeżym powietrzu. Nic bardziej przyjemnego, po południowym obiedzie.

Karczma Nałęczowska, ogromna ilość miejsca. W stylu typowej karczmy, dania proste, choć zarazem ślinka cieknie. Ciepłe, dobrze przyrządzone. Wyglądają znakomicie, ciepłe pierogi, chleb wypełniony farszem, i inne.

Piekarnia Zubrzyccy, pieczywo, które wypiekane jest pod kątem świeżego asortymentu. Wszystko wygląda apetycznie, wypieczony każdy szczegół. W asortymencie są produkty na słodko i na słono, jak pizza. Poranne śniadanie musi być boksie, podbijając kubki smakowe. Drożdżóweczka, czy też bułka z masłem.

Restauracja Ewelina, znajduje się w lordowskim budynku. Za czasów starodawnych, gdzie to również wnętrze lokalu ma taki wydźwięk. Przypomina czasy jak na Lorda przystało. I tak my możemy się poczuć, zasiadając do stolika, zamawiać super przygotowane dania.

Niczym się nie odróżnia podle jakości. Jednak Znajduje się pod Nazwą Niezapominajka. Restauracja, a zarazem obiekt, który w całej części oddaje się do dyspozycji Klientów. No może, poza kuchnią i bufetem. Bogate menu, w tym gorące i zimne napoje. Świeżo przygotowane menu.

Kuchnia ormiańska Ararat i Przepióreczka zamykają czołówkę najlepszej śmietanki restauracji w mieście Nałęczów.

Oceń artykułDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.