10 najlepszych restauracji w Lądku Zdroju

Lądek zdrój to miejsce bardzo atrakcyjne pod względem turystycznym.

Atrakcją jest Zakład przyrodoleczniczy „Wojciech” oraz „Jerzy” Inne zabytki to Kościół Najświętszej Marii Panny, Park centralny, park Moniuszki i ratusz neorenesansowy. Ziemie Lądka Zdroju były również pod władaniem księżnej Marianny Orańskiej.

Lista restauracji :

1. Restauracja Bar LUX
2. Restauracja Dom Klahra – Kawiarnia Artystyczna
3. Restauracja Albrechtshalle – Kawiarnia Wiedeńska
4. Restauracja Willa Mrianna
5. Restauracja Londyn
6. Restauracja Pizzeria Marianna
7. Restauracja Abakus
8. Restauracja Kaczka i wino
9. Restauracja Alchemia
10. Restauracja Casablanca

Ten nowoczesny styl.

Skoro żyjemy w epoce owoczesnej, to i restauracje są na tym poziomie. Bar LUX w nowoczesnym wystroju, oferuje swoje menu. Tradycyjna polska kuchnia od zup po drugie dania, jak gołąbki polane delikatnym sosem. Potrawy rozpływają się w ustach.

Nieco inny styl to Dom Kalhra – Kawiarnia Artystyczna. Przyjemna sprawa, stoliki, parasole na zewnątrz lokalu. Przy tak sprzyjającej pogodzie, wolny czas można spędzić na świeżym powietrzu przy filiżance kawy i kawałku dobrego ciasta.

I tu krok w krok kolejna kawiarnia. Albrechtshalle. Ciekawy obiekt ze starej epoki. Wystrój nowoczesny, rozświetlony ciekawymi żyrandolami. Oferta słodkich ciast, kremowych, posypanych świeżymi orzechami.

Restauracje do wyboru.

Kolejne dwie ciekawe oferty to Willa Marianna oraz Londyn. W pierwszym punkcie gastronomicznym postawiono na nowoczesny styl, wysoką estetykę i jakość wnętrza. Kuchnia tu owoczesna, europejska i polska zarazem. W drugim zaś fikuśne ściany, pokryte ciekawymi wzorami.

Całe wnętrze, jak by się zatrzymał czas w poprzedniej lordowskiej epoce. Pizzeria Marianna oraz Abakus to następna para najznakomitszych restauracji. Pizzeria Marianna i świeże, przepyszne pizze o różnych dodatkach. Lane piwo, w tym hamburgery, i surówki.

Druga restauracja też ma w menu pizze. I dania typu fast food.

Te wyśmienite dania.

Trzy restauracje, niesamowite dania, potrawy, przygotowane ze specjalnie wyselekcjonowanych składników. Wyszukane menu, profesjonalna obsługa, oraz przystępne ceny. Pierwsza restauracja z numerem 8, to Kaczka i wino. Wspaniały budynek, o wyrachowanym, ekskluzywnym wnętrzu.

Prezentuje się nienagannie, odrestaurowany zewnątrz. Jak i również kuchnia serwuje najlepsze potrawy, którymi można się delektować. Kuchnia, czyli menu w zróżnicowanych pomysłach kulinarnych. Wspaniale podane, na ciekawej porcelanowej zastawie.

Kolejna restauracja to Alchemia. Dania, jakie są serwowane to kulinaria kuchni europejskiej i śródziemnomorskiej. Przejrzyste wnętrze, oszklona część pozwala uchwycić całe wetrze w dobrym świetle. Jasne tony, wygodne jasne fotele relaksują i umożliwiają odpoczynek.

I zamykająca pierwsza dziesiątkę najlepszych restauracji – Casablanca. Przyjemny klimat, świetna obsługa. Wyśmienite jadło. Ciepłe dania, zimne piwo dla orzeźwiania. Nietypowy, oryginalny wystrój, wszystko komponuje się bajecznie.

Oceń artykułDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.