10 najlepszych restauracji w Krynicy Morskiej

Krynica Morska to miasto leżące w województwie pomorskim.

Od lat cieszy się uznaniem turystów z różnych stron Polski, którzy właśnie tutaj pragną spędzić letnie wakacje. Piaszczysta plaża, bliskość natury i malownicze krajobrazy to tylko namiastka piękna tego miejsca.

Trzeba również podkreślić, że to jedno z tych miejsc, w których można delektować się wyjątkowo dobrą kuchnią.

1. Karczma Krynicka

Karczma Krynicka to jedno z tych miejsc, które powinno się wpisać na „listę do odhaczenia”. Lokal serwuje wybitną rybę przyrządzaną na różne sposoby. Mamy również do czynienia z wystrojem, który sprawia, że nie chcemy opuszczać tego miejsca.

2. Club 31

Club 31 odznacza się dosyć minimalistycznym wystrojem. Lokal cieszy się bardzo przyjemną atmosferą i serwuje wyjątkowo dobrą rybę.

3. Restauracja Bałtycka

Restauracja Bałtycka to miejsce, które powstało z miłości do gotowania. Ta ogromna miłość widoczna jest na talerzach. Lokal serwuje pyszne dania za rozsądne pieniądze.

4. Restauracja Black Cod

Restauracja Black Cod znajduje się tuż przy promenadzie. To miejsce, w którym potrawy przybierają formę artystycznych dzieł. Lokal serwuje potrawy mięsne i rybne w fantastycznym wydaniu.

5. Rabarbar

Rabarbar to niepozorny lokal, w którym będziemy mogli skosztować pysznych burgerów, domowe obiady oraz pizze. Warto się tutaj również zatrzymać na podwieczorek.

6. Restauracja Atmosfera

Restauracja Atmosfera to kolejne miejsce, które ma szansę stać się naszym ulubionym w Krynicy Morskiej. Atmosfera faktycznie ma tutaj kolosalne znaczenie. Obsługa zawsze staje na wysokości zadania, a serwowane dania z kuchni polskiej po prostu zachwycają.

7. Tawerna Ster

Tawerna Ster serwuje wyłącznie ryby z własnego połowu. To idealne miejsce dla osób, które nie wyobrażają sobie nadmorskich wakacji bez delektowania się świeżą i pyszną rybą.

8. Restauracja Strzechówka

Restauracja Strzechówka to kwintesencja swojskiego klimatu i pysznego jedzenia. Lokal oferuje domowe obiady i pyszną pizzę.

9. Morskie Smaki Restauracyjka

Morskie Smaki Restauracyjka to urocze miejsce z bardzo dobrą kuchnią. Nazwa zobowiązuje, a zatem można tutaj skosztować pysznego łososia na parze, halibuta i wiele innych morskich rarytasów.

10. Restauracja Róża Wiatrów

Restauracja Róża Wiatrów to eleganckie miejsce i doskonałe jedzenie. Króluje kuchnia polska z wyraźną morską nutą.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.