10 najlepszych restauracji w Iławie

Iława to malownicza miejscowość znajdująca się w województwie warmińsko-mazurskim.

Dla osób wybierających się w ten region Polski jest niemal obowiązkowym punktem do zwiedzenia.

To miasto z historią, ale również miasto, w którym można delektować się pyszną kuchnią.

1. U Czapy

U Czapy to pięknie usytuowana restauracja. Znajduje się tuż nad wodą, a więc w przepięknej scenerii. Nam miejscu warto spróbować grubych fryt lub pyszną zupę rybną. Na uwagę zasługuje również pyszny stek z polędwicy wołowej.

2. Smocza Jama

Smocza Jama to niepowtarzalny klimat i pyszna kuchnia. Warto skusić się na nietypowy tatar ze strusia lub pyszną zupę gulaszową z żołądków i boczniakiem.

3. Gęsia Chata

Gęsia Chata to niepozorne miejsce, które warto jednak wziąć pod uwagę podczas poszukiwań miejsca z pysznym jedzeniem. Gęsina w tym miejscu króluje, a mnogość dań zapiera dech w piersiach.

4. Bar Bistro Centrum

Bar Bistro Centrum to miejsce o nowoczesnym wystroju i jednocześnie przytulnej aurze. Pyszne domowe jedzenie sprawia, że chce się tutaj wracać bez końca.

5. Don Corleone Pizzeria

Don Corleone Pizzeria to jedno z tych miejsc w Iławie, w którym można skosztować wybitnej pizzy. W restauracji serwują również makarony na wzór włoskich specjałów i pożywne zupy.

6. Burgerownia Buła & Burgers

Burgerownia Buła & Burgers to miejsce dla smakoszy. Restauracja serwuje doskonałe burgery, również wegetariańskie oraz steki podawane na kamieniu wulkanicznym.

7. La Maro

La Maro to kolejna pizzeria na mapie Iławy. Poza pizzą lokal serwuje również kurczaczki w panierce i pyszne frytki.

8. Pub NO NAME

Pub NO NAME to nie tylko ciekawy wystrój lokalu, ale także możliwość zamówienia pysznego kebaba, z dużą porcją frytek, a także pierogów. Na uwagę zasługują zwłaszcza te pieczone.

9. Bar Mleczny Przy Mozarcie

Bar Mleczny Przy Mozarcie w Iławie to miejsce, w którym można zorganizować większą imprezę. Można również przyjść i po prostu załapać się na swojski żurek, żupę ogórkową i solidne i bardzo dobre dania z kuchni polskiej.

10. TajLove GrillHut

TajLove GrillHut to miejsce dla miłośników sezonu grillowego. Można tutaj zjeść również tajskie lody.

2.2/5 - (liczba ocen: 4)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.