10 najlepszych restauracji w Helu

Hel to niezwykle malownicze miasto znajdujące się w województwie pomorskim.

Ze względu na piękne krajobrazy i dostęp do morza jest jednym z tych miast, które zwłaszcza w sezonie letnim są bardzo oblegane. Miasto może poszczycić się wieloma miejscami, w których można dobrze zjeść.

Oto kilka z wielu dostępnych propozycji.

1. Stara Wędzarnia

Stara Wędzarnia to jedno z tych miejsc, które cieszą się już mianem kultowych. Lokal serwuje doskonałej jakości wędzone ryby podawane z różnego rodzaju dodatkami. Na uwagę zasługuje również urokliwy wystrój i piękna morska sceneria.

2. Kutter na Helu

Kutter na Helu to kolejne miejsce, do którego warto się wybrać. Serwowane jedzenie jest pyszne, obsługa zawsze gotowa do działania i lokalizacja. To wyjątkowy lokal pod każdym względem.

3. Maszoperia

Maszoperia to restauracja znajdująca się w aż trzech budynkach przy ulicy Wiejskiej. Lokal serwuje fantastyczne potrawy, od których nie sposób się oderwać.

4.Bal Alternatywa

Bal Alternatywa prosperuje od niespełna dwudziestu lat, ciesząc się niesłabnącą renomą. To miejsce, w którym będziemy mogli skosztować pysznych domowych pierogów, choć nie tylko. Karta dań jest pełna cudownych rarytasów.

5. Smażalnia – Sea Side

Smażalnia – Sea Side. Miejsce, którego nie mogłoby zabraknąć w nadmorskiej miejscowości. Warto się tutaj udać na pyszną rybę.

6. Knajpka Portowa Hel

Knajpka Portowa Hel to miejsce, w którym przede wszystkim będziemy mogli skosztować pysznej ryby. Przyrządzanej na różne sposoby i z różnymi dodatkami. To lokal, do którego warto udać się z dziećmi. Karta dań posiada pozycje, które zachwycą najmłodszych gości.

7. Tawerna Portowa

Tawerna Portowa to kolejne miejsce godne polecenia. Lokal serwuje przede wszystkim dania rybne, aczkolwiek w bardzo dobrym wydaniu.

8. Bar Oceania

Przy ulicy Żeglarskiej znajduje się Bar Oceania. Bedąc w pobliżu warto zatrzymać się tutaj na obiad. Lokal serwuje pyszne dania rybne.

9. Restauracja Wanoga

Restauracja Wanoga to miejsce, które ma szansę zachwycić miłośników kuchni polskiej oraz kaszubskiej. Lokal serwuje również doskonałe pierogi na słono oraz na słodko.

10. Checz

Checz to restauracja usytuowana w przepięknym budynku z czystej cegły. Lokal serwuje pyszne dania rybne. Jest niezwykle klimatycznym miejscem.

3.2/5 - (liczba ocen: 5)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.