10 najlepszych restauracji w Grudziądzu

Grudziądz znajduje się w województwie kujawsko-pomorskim.

Miasto każdego roku przyciąga wielu turystów ze względu na wieloletnie zabytki, ale również ze względu na wspaniałą scenerię.

Jest również doskonałym miejscem dla prawdziwego smakosza, który pragnie smakować różnorodnej kuchni.

1. Kuchnia Pełna Smaku

Kuchnia Pełna Smaku to zdecydowanie miejsce dla osób, które doceniają domową kuchnię. W restauracji można delektować się pysznymi pierogami, ozorkami w sosie wieprzowym czy wątróbką drobiową.

2. SteakHouse Majero

SteakHouse Majero to raj dla entuzjastów steków w wyjątkowym wydaniu. Karta dań jest dosyć obszerna, więc z całą pewnością każdy miłośnik dobrze przygotowanego mięsa znajdzie tutaj coś dla siebie.

3. Pańska Food&Wine

Pańska Food&Wine to zdecydowanie ekskluzywna restauracja. W karcie dań można znaleźć sporo wykwintnych dań, m.in. polędwiczka wołowa w szynce parmeńskiej czy filet z łososia z pieca. Warto skusić się również na wspaniałe desery w postaci musu pierniczkowego czy jabłka na gorąco.

4. Sagan

Sagan jest miejscem, w którym można się najeść i przede wszystkim skosztować swojskiej kuchni w doskonałym wydaniu. Lokal serwuje takie rarytasy jak kaszanka z cebulką czy pyszny gulasz wołowy.

5. Do restauracji Grudziądzkiej

Do restauracji Grudziądzkiej warto zajrzeć, jeżeli jest się entuzjastą kuchni polskiej. W tym wypadku mamy do czynienia z wybitną kuchnią, pysznymi zupami i solidnymi drugimi daniami.

6. Loft Grudziądz

Loft Grudziądz to przede wszystkim surowy i klimatyczny wystrój. Dodatkowo mamy do czynienia z pysznym jedzeniem. Warto skusić się na tatar, który podawany jest tutaj w iście artystycznym stylu.

7. Grota

Grota to miejsce klimatyczne i nastrojowe. To również miejsce, w którym można delektować się pysznym jedzeniem domowym w rozsądnych i atrakcyjnych cenach.

8. Akcent

Ze względu na powierzchnię restauracja Akcent często jest wybierana jako miejsce na wesele czy okoliczność zakładającą większą ilość gości. Jest także miejscem, do którego po prostu warto wybrać się na obiad.

9. Papudajnia

Papudajnia to z kolei miejsce, w którym wysoka jakość jedzenia idzie w parze z ilością, tj. solidnymi porcjami. Na szczególną uwagę zasługuje pyszny placek po cygańsku.

10. Pieprz, sól i czarnuszka

Pieprz, sól i czarnuszka to wyjątkowe połączenia smakowe i wykwintne dania, od których można się jedynie uzależnić. Zachywcająca zupa porowa, czernina z makaronem czy zupa gołąbkowa to tylko namiastka doskonałej karty dań.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.