10 najlepszych restauracji w Fromborku

Frombork to idylliczne miasteczko znajdujące się w województwie warmińsko-mazurskim.

To miasto, które każdego roku przyciąga rzesze turystów ciekawych tutejszych zabytków i spragnionych aktywnego wypoczynku.

Pod względem gastronomicznym również można się we Fromborku spodziewać samych niespodzianek.

1. Don Roberto

Don Roberto to jedna z najbardziej obleganych restauracji we Fromborku. Przepyszna pizza jest znakiem rozpoznawczym miejsca, aczkolwiek warto skusić się również na podwieczorek.

2. Restauracja Akcent

Restauracja Akcent to miejsce, w którym serwuje się przede wszystkim kuchnię polską. W upalne dni lokal dostarcza ulgi w postaci pysznego chłodnika litewskiego. Warto również skusić się na tutejsze burgery.

3. Obiady w Domu Kopernika

Obiady w Domu Kopernika to przede wszystkim kuchnia polska i tradycyjne polskie dania w najlepszym domowym wydaniu. Atrakcyjne ceny również przemawiają za tym, aby zatrzymać się tutaj w ciągu dnia i załapać na pyszny posiłek.

4. Smażalnia Złota Rybka

Smażalnia Złota Rybka to miejsce, które powstało poniekąd z pasji właściciela. Jest rybakiem i samodzielnie zajmuje się połowem pysznych ryb do swojej smażalni. Można się tutaj delektować rybą wędzoną, smażoną i grillowaną.

5. Wolfik Burger

Wolfik Burger to miejsce, w którym powstają jedne z lepszych burgerów w całym mieście. Dostępne warianty sprawiają, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Mięso jest pyszne, a dodatki świetnie dobrane. To prawdziwa uczta dla zmysłów.

6. Braniewianka

Braniewianka to urocza restauracja, w której warto skosztować przysmaków z tradycyjnej kuchni polskiej. Na uwagę zasługuje w szczególności pyszny żurek, barszcz biały i fasolka po bretońsku.

7. Port Rybacki

Port Rybacki to miejsce, w którym warto się zatrzymać. Piękna lokalizacja w połączeniu z pysznym jedzeniem i solidnymi porcjami to coś, co sprawia, że miejsca zachwyca od pierwszej wizyty.

8. Zajazd Pod Wzgórzem Bed&Breakfast

Zajazd Pod Wzgórzem Bed&Breakfast znajduje się tuż przy najpiękniejszej trasie rowerowej Green Velo. Można tutaj odpocząć przed wyjazdem na szlak i skosztować wspaniałych warmińskich specjałów. Warto skusić się na karmuszkę.

9. Smażalnia Portowa

Smażalnia Portowa to kolejne miejsce we Fromborku, w którym można delektować się pysznymi rybami najwyższej jakości. Miejsce godne zainteresowania.

10. Dom Rybaka

Na uwagę zasługuje również Dom Rybaka. To miejsce z solidnymi porcjami i przystępnymi cenami.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.