10 najlepszych restauracji w Dusznikach Zdroju

Niniejszy artykuł zostanie poświęcony restauracjom w miejscowości Duszniki Zdrój.

Miejscowość ta znana z wód mineralnych. Jak i również znajduje się tu Muzeum papiernictwa. Znany też Fryderyk Chopin pozostawił tu swoje ślady. Atrakcja jest Dworek Chopinowski. I jeszcze jedna ciekawa atrakcja to kolorowa fontanna.

W Polsce mamy wiele miejscowości znanych z wód mineralnych. I różni królowie zawitali by zakosztować tych mineralnych specjałów. Źródła ich przetrwały do dziś.

Lista restauracji :

1. Restauracja Dobre Smaki
2. Restauracja Dzień Dobry Cafe
3. Restauracja Hospoda Ceska
4. Restauracja Decompresja w Hotelu SPA
5. Restauracja Cukier Puder
6. Restauracja Wellness and SPA Werona
7. Restauracja Kaskada
8. Restauracja Parkowa
9. Restauracja Pod Złotym Kasztanem.
10. Restauracja Karczma Gryglówka.

Pyszne jadło, atrakcyjne obiekty.

Duszniki to również wysokiej jakości restauracje. One oferują pyszne jedzenie przejeżdżającym turystom, oraz zwiedzającym Duszniki.
Dobre Smaki, w ofercie koktajle, drinki tropikalne, orzeźwiające i owocowe, z kostkami lodu. Oprócz napojów, menu wzbogacone o sosy zimne i ciepłe.

Typowe amerykańskie potrawy. Drugie dania na ciepło, sałatki. Wszystko świeże, przyprawione do smaku, przystrojone bazylia i nie tylko.
Dzień Dobry Cafe, to świetny wystrój, przyjemne pozytywne myślenie, przy tak eleganckim wystroju. Nic tylko zawitać do restauracji.

Poobiedni obiad warto zakończyć pysznym deserem, lekka słodka przekąska. Nie zabraknie tu świeżej kawy. Chwila relaksu, odejście myślami o od codziennych spraw.

Hospoda Ceska, typowa kuchnia czeska oraz europejska i wegetariańska. Kuchnia czeska z tego względu, że Duszniki znajdują się na trasie do granicy z Czechami. Dlatego też i w Polsce mamy restauracje z właścicielem czeskiego pochodzenia.

Prezentacja punktów gastronomicznych.

Decompresja w Hotelu Spa, restauracja o ekskluzywnym wystroju. Menu o nietypowym oryginalnym smaku. Nowoczesna kuchnia, można by nazwać sztuka na talerzu. Wszystko dopracowane w każdym szczególe.

Cukier Puder, kolejna, tym razem słodka oferta. Nie brakuje kremów, bitej śmietany, owoców. Desery o obłędnym wyglądzie. Sam już wygląd podbijają kubki smakowe. Ślinka cieknie na samą myśl o takim słodkim przysmaku.

Wellness and Spa Werona wspaniała sala, na której można gościć się. Miejsca nie zabraknie, a i miejsce przygotowane w sam raz na imprezy rodzinne. I tu wiele jeszcze możliwości składania zamówień, na miejscu, na wynos. Rezerwacja, czy też drinki przy bufecie.

Kolejna odsłona to Kaskada, Parkowa, Pod Złotym Kasztanem oraz Karczma Gryglówka. W Kaskadzie góruje kuchnia Polska i europejska. Potrawy podawane z fachową ręką kucharza. Wszystko ustawione na wysokim poziomie od obsługi kelnerskiej po jadło i atmosferę, a ceny przystępne.

Parkowa to oferta dań obiadowych oraz śniadania, lunche. Wspaniały obiekt, do którego warto zawitać.
Ostatnie dwie restauracje są postawiono na wysokiej również poprzeczce. Dania kolorowe, aromatyczne, zawsze świeże.

Oceń postDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *