10 najlepszych restauracji w Białymstoku

Miasto Białystok posiada pełne prawa powiatowe. Duże, zaludnione miasto, przepełnione różnymi ciekawymi miejscami o charakterze starodawnym, jak Ratusz, pałac, rynek.

Górują tu równe epoki, jak gotyk, renesans, barok. Miejsce barokowe to Cerkiew Świętej Marii Magdaleny, Pałacyk Gościnny Branickich, oraz Klasztor Sióstr Miłosierdzia.

Istnieje wiele szlaków turystycznych, między innymi: Szlak Rodu Branickich, Szlak Architektury drewnianej w Białym Stoku oraz Szlak Dziedzictwa Żydowskiego. Łącznie wszystkich szlaków turystycznych jest około 9.

Lista restauracji:

1. Restauracja Doho Sushi
2. Restauracja Pawilon Towarzyski
3. Restauracja Sztuka Mięsa Restauracja.
4. Restauracja Pijalnia Czekolady E. Wedel Białystok
5. Restauracja Multibrowar
6. Restauracja Lipcowy Ogród
7. Restauracja Babka
8. Restauracja & Bar Bristol
9. Restauracja Tanoshi Japanese & Sushi Bar
10. Restauracja Czarna Owca

Czołówka jednych z najlepszych.

Czołówkę najlepszych restauracji w Białymstoku otwiera Doho Suhi. Zaraz za nią podąża Pawilon Towarzyski i Sztuka Mięsa. Kuchnia wprost z azjatyckich rejonów podbiła serca Polaków. Przysmaki nietypowe, kolorowo podane, zawinięte w świeże przysmaki. Podane w najlepszej prezentacji.

Dania wyglądają bogato, stylowo, z delikatną nutą przypraw.Kolejna nietypowa, w oryginalnym stylu Sztuka Mięsa. Miejsce przesycone dobrymi smakami. Aromat kulinarny unosi się w restauracji. Gdzie klienci mają możliwość odprężenia się, zrelaksowania. Oderwania od codziennych spraw.

Dania podane a talerzu, tryskają czystym, nieskazitelnym wyglądem. Szparagi, mięsko pieczone, hamburgery otwierają drzwi do boskiego podniebienia.

Obiekty o nieskazitelnym wyglądzie.

Lokal, który musi spełniać najwyższe wymagania, składa się z pięknego miejsca, niezłego wystroju wnętrza. Doświadczonej obsługi, kucharzy/kucharek, kelnerów/kelnerek. Na linii ognia zazwyczaj znajduje się kelnerka, lub osoba sprzedająca i przyjmująca zamówienia.

Tu od niej zależy i od klienta, jak będzie wyglądała transakcja. Jeśli klient nie będzie zadowolony lub też będzie i zostawi sowity napiwek.
Obiekty, jak restauracje mogą być jak indywidualny obiekt, z wnętrzem i zewnętrzną stroną wyrachowanie stworzona. Albo i może to być lokal w kamienicy.

I tu kolejne trzy odsłony, Pijalnia Czekolady, Multibrowar, Lipcowy Ogród.

Świetne pomysły, wyśmienite jadło.

Restauracje to nic innego, jak świetne menu, super obsługa. Nie ma to, jak opinia o świetnej restauracji. Polecanie jej innym, gdzie można dobrze zjeść, i fantastyczna obsługa. Czasami lekko szokujące pomysły. Bogaty wystrój, jeszcze w dodatku przystrojony strój, obsługa również wkomponuje się strojami w wystrój.

Babka, restauracja Bar& Bristol, Tanoshi Japanese &Sushi Bar, czy Czarna Owca to jedne z najbardziej obleganych restauracji. Klienci nie odchodzą od stołów. Są zadowoleni, usatysfakcjonowani przemiłą obsługą. Dania w różnych odsłonach kulinarnych.

Czołówkę TOP 10 zamyka czarna Owca. Jej kuchnia to menu wprost ze śródziemnomorskich i europejskich rejonów.

3.5/5 - (liczba ocen: 4)Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.