10 intrygujących atrakcji dla dzieci w Ostrawie

Ostrawa to niezwykle piękne miasto, które znajduje się na terenie Czech.

To prawdziwa kopalnia atrakcji dla najmłodszych, którzy bez wątpienia od razu zakochają się w tym miejscu.

Dlatego bezsprzecznie warto zapoznać się z tymi najlepszymi atrakcjami dla dzieci, które bezapelacyjnie potwierdzają fenomen tego miejsca i fakt, czemu jest tak licznie odwiedzane przez turystów z całego świata.

1. Dino Park

To pierwsze z miejsc, jakie koniecznie powinno zobaczyć każde dziecko. Znajduje się tuż przy Ostrawie, ale jest wręcz magiczne. Można tam znaleźć wiele ruchomych modeli dinozaurów, są place zabaw, piaskownice. Jednym słowem prawdziwy raj dla najmłodszych.

2. ZOO

To kolejne z miejsc, jakie bezapelacyjnie muszą zobaczyć. Każde dziecko, które kocha zwierzęta, będzie nim wręcz zachwycone. Multum różnych rodzai zwierząt sprawi, że nie będzie chciało opuścić tego miejsca nawet na drobną chwilę.

3. Plac zabaw Fun Park Zirafa

To również miejsce, z którego dziecko będzie bardzo trudno wyciągnąć. Karuzele, huśtawki, liczne zjeżdżalnie, to tylko mały element tego, co czeka na najmłodszych w tym właśnie miejscu.

4. Wycieczka rowerowa

Młodzi pasjonaci wycieczek rowerowych nie mogli trafić lepiej. Ostrawa oferuje wiele wspaniałych tras idealnie skrojonych pod jazdę rowerami, które zachwycają okolicznymi atrakcjami, jak i również długością owych tras, gdyż na ogół są to wycieczki bardzo długie.

5. Kąpielisko

Ostrava Poruba to ogromny kompleks, który zachwyci każdego. Najmłodsi mogą liczyć tu na piękne baseny ze wspaniałymi zjeżdżalniami, placami zabaw, jak i również boiskami sportowymi. Zdecydowanie każde dziecko znajdzie tu coś dla siebie.

6. Park miniatur Miniuni

To kolejna wspaniała atrakcja dla najmłodszych, którą będą zachwyceni. Poza wieloma modelami budowli jest to również miejsce, gdzie organizowane są różnorakie imprezy dla dzieci.

7. Bajkowa Piwnica Straszydeł

To miejsce dla tych odważniejszych dzieci. Owa piwnica zabiera najmłodszych w piękny świat bajek, ale zapewnia również wiele tajemniczych i strasznych atrakcji, które zrobią wrażenie na niejednym milusińskim.

8. Aquacentrum Bohumin

To miejsce dla całej rodziny, ale najmłodsi zdecydowanie znajdą tu wiele atrakcji dla siebie. Baseny, zjeżdżalnie, mały wodospad, to tylko cząstka z nich.

9. Siłownie na powietrzu

Młodzi pasjonaci dbania o swoje zdrowie i kondycje mogą również korzystać ze znajdujących się tam siłowni, które w połączeniu z pięknymi widokami robią niesamowite wrażenie.

10. Spacer po centrum

To zdecydowanie duża atrakcja, gdyż samo centrum pełne jest licznych sklepów z zabawkami, jak i również innymi atrakcjami, które zadowolą każde dziecko.

1/5 - (liczba ocen: 1)Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.